ALLERL ivT-vr-ur1,^— De Vijf Meest Gestelde Vragen over Air Miles Sparen bij Albert Heijn Krokant nieuws uit de diepvries K»0»R»T N*I«E»U«W*S 111 iw Ik doe een aantal malen per week boodschappen bij AH, maar niet al- tijd voorf 25,-. Heeft het voor mij wel zin om een Air Miles kaart aan te schaffen? Alle bestedingen, ook onder de 25,-, worden per week verza- meld. Aan het eind van de week (op zondag) worden alle bestedin gen bij AH bij elkaar opgeteld. Dit totaalbedrag wordt gedeeld door f 25,- en geeft het aantal gespaar- de Air Miles voor die week. Voor- beeld: u doet drie keer per week bij AH boodschappen, voor f 15,-, voor f 20,- en voor 17,50. Dit maakt tezamen 52,50. U ont- vangt dan twee Air Miles. Hoe kan ik zien dat mijn boodschap pen geregistreerd zijn voor de toeken- ning van Air Miles? Nog niet alle AH-winkels zijn voor- zien van de zogenaamde scanning- kassa's. Daarom zijn er twee verschillende manieren waarop het voor de klant herken- baar is dat de bood schappen geregi streerd zijn voor de te ontvangen Air Miles. Wanneer u de bood schappen doet in een AH-winkel met scan- ningkassa's ontvangt u een kassabon waar op uw persoonlijke Air Miles kaartnum- mer is geprint. Op de kassabon is dit bij- voorbeeld afgekort als 'AM krt 0123456789' of 'AM kaartnr 0123456789'. In de winkels die nog geen scan- ningkassa's hebben ontvangt u een apart bonnetje uit de zoge naamde 'verifone'. Hierop staat het totaalbedrag aan boodschap pen, het Air Miles kaartnummer en de datum. Eens per kwartaal ontvangt u 'n Air Miles overzicht. Wilt u tussentijds informatie op- vragen omtrent uw Air Miles dan kunt u bellen: 02503 - 99111. Ik spaar nu al een tijdje voor Air Miles. Het volt mij op dat mijn Air Miles kaartnummer de ene keer aan het begin van de scanning-kassabon staat en de andere keer ergens in het midden of aan het eind van de kassabon. Gaat dit dan wel goed Het maakt niet uit of het Air Miles kaartnummer aan het begin of aan het eind van de scanning-kassabon wordt geregistreerd. Het kassasys- teern zorgt er automatisch voor dat het subtotaal wordt verrekend met het Air Miles kaartnummer. Het is belangrijk dat de Air Miles kaart ge- scand wordt voordat een artikel van de volgende klant is geregis treerd. Vanwege mijn werk ben ik regelmatig in verschillende delen van Nederland. Daarom doe ik regelmatig mijn bood schappen in verschillende winkels van Albert Heijn. Worden deze aankopen wel bij elkaar opgeteld voor Air Miles? Ja, alle boodschappen die in een tijdsbestek van een week worden afgerekend in een AH-winkel, bij James Telesuper of bij de Vrienden van de Goede Wijn worden bij el kaar opgeteld voor het totaal aan Air Miles van die week. Over we Ik bedrag op de kassabon wor den Air Miles verstrekt? Air Miles worden verstrekt over het subtotaal; dat is het totaalbe drag aan goederen. Dit is dus ex- clusief de koopzegels. Eventueel ingeleverde emballagebonnen, koffiespaarkaarten etc. zijn niet van invloed op het toekennen van Air Miles. roketten en bitterballen blij- ven populaire snacks in Nederland. Sinds kort heeft AH de receptuur verbeterd van het 40- stuks pak diepvries bitterballen (f 5,25, en kroketten 4,25, 16 stuks, Deze voordeelpakken zijn extra handig als u veel mensen op bezoek krijgt. Lekker met wat mosterd als snack tus- sendoor of tijdens de lunch op een broodje. Beckers introduceert nieuwe excellent rundvleeskroketten (f 3,89, 4 stuks, Deze extra krokante kroketten bevatten maar liefst 30% rundvlees en een aantal verse groenten. Friki kip nuggy's 2,89, 200 g, zijn kleine stukjes mals kippe- vlees in een krokant jasje. U bereidt ze net als bitterballen en kroketten in de friteuse. Kip nuggy's vinden kinderen lekker als tussendoortje of als onderdeel van de warme maaltijd. UITLOTING CEEHORN OBLIGATIES Ceehorn deelt mee dat er in de- cember 1994 weer een uitloting heeft plaatsgevonden van de 81/2 - 13%-obligaties 1971 per 1977/ 1997. Bij het ter perse gaan van deze AllerHande was het resul- taat van deze negentiende uitlo ting nog niet bekend, maar dit is wel vermeld op de raambiljetten die u per I februari in de AH- winkels aantreft. De uitgelote obligaties van f 100,- en 1.000,- nominaal, voorzien van alle nog niet ver- schenen coupons, zijn a I 10% af- losbaar op I februari 1995 en be- taalbaar bij de hoofdkantoren van de ABN-AMRO Bank te Amster dam, Rotterdam, Den Haag en Zaandam en op het kantoor van Ceehorn, Westzijde 37 in Zaan dam. De uitgelote obligaties kunnen te- vens, tegen afgifte van een ont- vangstbewijs, worden ingeleverd bij alle winkels van Albert Heijn. Van de in voorgaande jaren uitge lote obligaties zijn nog niet alle stukken ter verzilvering aangebo- den. Bij de kassa's kunt u een nummeropgave krijgen van alle tot en met heden uitgelote obligaties. NU OOK SHUTTLES MET KAASSMAAK De smaak van kaas in zoutjes blijft favoriet. Dus krijgen de 'gewone' Verkade shuttles vanaf nu geduch- te concurrence van de Verkade SHUTTLES KAAS 2,09, 150 g, Op deze lichte dunne tar- wecrackers zit een toplaagje van Goudse kaas, lente-uitjes en maanzaad. AllerHande 13

Allerhande | 1995 | | pagina 13