Goedemergen AH-klanten Sparen Massaal voor Air Miles '"5S35 MJtmn vniiMim v-aiii*tu, K-O-R-T N'I«E»U«W-S A C T U E L E oor je het weet heb je heel wat Air Miles bij elkaar gespaard. Bijvoorbeeld: als je bij AH per week 150,00 aan boodschappen besteedt, levert dat op jaarbasis al ruim 300 Air Miles. Ook bij zeven- tien andere bedrijven kun je Air Miles sparen. En daar komen nog- steeds meer bedrijven bij. Het spa ren zelf gaat heel eenvoudig. Je hoeft er niks extra voor te doen, al- leen niet vergeten je Air Miles pasje bij je te hebben. Je spaart je Air Miles elektronisch (zie bladzij- de 2: de rneest gestelde vragen). DAGJE EFTELING IS IN TREK Het grote succes is met name te danken aan de variatie van het pak- ket, zo blijkt uit een markt- onderzoek. Mensen sparen niet al- leen voor de vliegtickets, ook veel dagtrips zijn snel bij elkaar ge spaard. Een dagje Efteling of een weekendje Center Pares blijkt enorm in trek. In de toekomst zul- len steeds meer bedrijven deelne- men, waardoor het aanbod en het tempo waarin Air Miles gespaard worden nog extra zullen toenemen. in nr ft Alleen al bij AH heeft het aantal 'Air Miles' spaarders binnen afzienbare tijd een ongekende hoogte bereikt. En nog breidt't zich dagelijks uit met vele inschrijvingen. AIR MILES SPAARTIP Aan ieder lidmaatschaps- nummer zitten twee kaarten verbonden. Wilt u met meer dan twee personen voor 6en doel sparen, dan kunt u meerdere kaarten op datzelfde nummer aanvragen. U kunt de Air Miles op kaarten met verschillende nummers niet bij elkaar optellen. W1NNAARS WIJNQUIZ Een exclusief diner voor vier per sonen in restaurant 'De Hoop op d'Swarte Walvisch' aan de Zaanse Schans: dat was de hoofdprijs van de wijnquiz in de extra Aller- Hande over wijn in oktober 1994. Deze hoofdprijs is gewon- nen door Patrice Bosch te Am sterdam. De tweede prijs, een Alliance Diner voor twee perso nen in een van de meer dan der- tig toprestaurants van de Alliance Gastronomique Neer- landaise, ging naar mevrouw C. Ver- meulen te Over- veen. De tien ver- rassingspakketten met een wijnken- nersset werden toe- gekend aan: mevr. Hortensius-Blijenberg te Gouda, mevr. A. Plantinga Sipma te Amerongen, J.C. Heibloem te Amsterdam, I. Stekhuizen te Eindhoven, M. Delnoye te Den Haag, P. de Steur te Amersfoort, mevr. M. Fransen te Amersfoort, M. de Meester te 's-Hertogen- bosch, A.H. de Kruijff te Bloe- mendaal en A. Lok van Loon te Dwingeloo. PINNEN' BIJ DE SCANNINGKASSA Gemak dient de mens. Het pin- code betaalsysteem is nu door- gevoerd in AH-winkels met een scanningkassa. In de loop van 1995 zullen alle AH- winkels voorzien zijn van scanningkassa's. Pinnen betekent dat u geen geld op zak hoeft te hebben. Uw giromaat- of bankpasje is voldoende. Het pincode betaalsysteem is veilig en bij AH gratis. De transactiekosten neemt AH voor haar rekening. Met Verkade MorgenSprod met sesamzaad of maanzaad (f 2,39, 18 stuks, zet u iets bijzonders op de ontbijtta- fel. MorgenSprod is net zo voedzaant als brood en net zo knapperig en handig als een cracker. Ze blijven knapperig als u ze in een trommel bewaart. Nog meer nieuws voor ontbijters: voor de bereiding van AH Beschuit naturel en volkoren worden nu scharreleieren in plaats van 'gewone' eieren gebruikt. AllerHande 11

Allerhande | 1995 | | pagina 11