Culi-Nai Wat doet u deze Kerst met Culi-Naise? Bi &f?ultuur Culi-Naise. Een beetje mayo, een beetje bio. Kip-surprise Culi-Naise Rode Grapefruit Kiwicocktail Homard a la Culi-Naise. Gouda's ^Glorle. firrBEREID MET BEVAT RECHTSDHAAIEND UELKZUUR v. Culi-Naise van Gouda's Glorie is zo te gebruiken op elk gerecht. Maar... ook zeer geschikt als heerlijke basis voor uw culinaire creaties tijdens de komende Kerstdagen. Want Culi-Naise is een hele fijne mayonaise, bereid met Bio-Cultuur. Daardoor smaakt Culi-Naise verrukkelijk zacht en krijgen uw dressings, sauzen of cocktails een heel exquise smaak. Bovendien bevat Culi-Naise ook nog eens veel minder vet (max. 35%). Kortom, wat u deze Kerst ook doet, met Culi-Naise wordt het nog lekkerder. Probeert u deze bijzondere Kerst- f recepten (voor 4 personen) maar eens. Een zecr verrassende vnrintie op de gevulde tomaat en een Iwerlijk hapjc tussendoor. Snij daarvoor de kapjes van 4 vleestomaten en bewaar deze. Hoi de tomaten voorzichtig nit met een thee- lepel en bestrooi de binnenzijde met peper en oregano. Snij 200 gram ge- rookte kipfilet klein. Voeg Iticr 3 eet- lepels Culi-Naise3 theelepel mosterd en 3 eetlepel gewelde rozijnen aan toe. Vul hiermee de tomaten en doe de kapjes erop. Presenteer met wat veldsla en garneer met schijfjes carambola en een toefje peterselic. Heerlijk, heerlijk, heerlijk. Heel bijzonder, deze frisse en verfijnde cock tail. U pelt een rode grapefruit en verzuijdert de vliezen rond de partjes. De partjes snijdt u vervol- gens in stukjes. Rasp een 3/2 winterwortel fijn en snij 300 gram belegen kaas in blokjes. Klop daarna 3/2 dl slagroom stiffen roer bier 2 eetlepels Culi-Naise, 3 theelepel munt, luat zout en een snufje peper door. Schep de grapefruit, wortel en kaas door de saus. Scliil de kiwi en snij deze in blokjes. Schep de kiivi vlak voor het serveren door de saus. Leg in 4 cocktailcoupes twee blaadjes lollo-rossa sla, schep de cocktail erop en garneer met een toefje peterselic. Et voild, het perfecte begin van ieder diner. Dit recept zou wel eens het culinaire hoogtepunt van uw Kerst kunnen warden. Neem per persoon minstens een halve, liever een hele, versgekookte kreeft. (Uw visboer helpt u daar graag bij.) Uit blik kan eventueel ook, maar dat is xvel minder feestelijk. Schep Culi-Naise, tomatenketchup, wat geraspte mierikswortel en een paar theelepels worchestershiresaus door elkaar. Voeg een scheutje cognac en sherry naar smaak toe. Leg de kreeft op een mooi ruim bord en serveer de saus apart in een kommetje erbij. Leg een blaadjc sla op het bord en gar neer de saus met wat paprikapoeder en pjngehakte peterselic. Volgens goed gebruik in de beterc res taurants, serveert u deze culinaire ver- rukking met warme toast en wat room- boter en smult u ervan met een grote slab om.

Allerhande | 1994 | | pagina 29