Feestelijke Aperitieven EN Bijzondere Koffie Toe Recepten in dit Nummer OlJDEJAAR VlEREN Wat dacht u van een glas bruisende champagne, mooie droge sherry of een alcoholvrij drankje als aperitief met daarbij verfijnde borrelhapjes? En na het diner drinken we 'koffie speciaal' en presenteren er lekkere friandises bij. WmSF/A Geen oudejaar zonder oliebollen en appelbeignets. AllerHande geeft een aantal verrassende varianten! Voorgerechten Bijgerechten Kaas-wortelsalade Croustade met zalm Aardappelcarres 17 op komkommercarpaccio 81 Kerstomaatjes gevuld 32 Aardappellinten, romige met geitenkaas Garnalentartaar met tomaat 81 21 35 Aardappelsouffle met hazelnoten Kinder-kerstcocktail Groenterolletje, knapperig 81 129 met citroen-honingsaus (V) Bonensalade, warme groene Kipfiletrolletjes, Chinese 42 57 23 Groentesoep, heldere Stoofpeertjes, rode Koffie, kruidige 3 4 101 Kabeljauw, gebakken Uienpuree Oliebollen met limoensaus 4 133 36 WitJofstruikjes, gegratineerde Spiesjes met walnoten- Salade met eendeborst 57 kaasballetjes en passievruchten Wortel-courgettetaartje 25 41 57 Whiskykoffie Soep, romige met wortel Nagerechten 105 en gember Boerenjongenspudding 39 met lange vingers V vegetarisch Vleessalade met gemarineerde 4 kerstomaatjes Geitenkaas met appel Waarom sommige ingredienten 31 93 tussen haakjes staan Tussengerechten IJs met aardbeien De ingredienten die in de Aller- Bleekselderijcocktail en witte chocolade Hande-recepten worden gebruikt, met ham 85 zijn verkrijgbaar in alle AH-winkels 49 Kaastaartje met noten en druiven met een 3, 4 of 5 op de deur. Soms Groentenbuideltje met 95 komt u in de recepten ingredienten sinaasappel-korianderdressing (V) Kiwi-kerstboom tegen die tussen haakjes staan. 51 129 Bijvoorbeeld: (witte wijnlazijn. In het Tomatentaartje met Mangoroompuddinkje algemeen zijn de produkten tussen peterselie-bieslookdressing (V) met bosvruchtensaus haakjes alleen verkrijgbaar in de 47 91 grotere winkels. U kunt het recept Hoofdgerechten Meringue gevuld ook met gewone azijn maken, maar Geitenkaastimbaaltje met met cappuccinoroom met het ingredient tussen haakjes paddestoelen (V) 86 wordt het extra lekker. 62 Sinaasappelpartjes, Maiskipfilet met pesto en geflambeerde met bitterkoekjes Dineren als u een dieet volgt waterkers-notensaus 89 Wanneer u een dieet volgt, bijvoor 61 Vruchtentaartje, exotisch beeld een diabetes-, een natrium- Parelhoen, gevulde met zuurkool 96 beperkt- of een ander dieet, dan 71 Diversen kunt u met wat aanpassingen toch Reebiefstuk met Appelbeignets heel feestelijk dineren. Omdat elk Madeira- en roomsaus 135 dieet zijn eigen normen stelt en niet 72 Bleekselderijhapjes iedereen hetzelfde mag en kan eten, Rosbief, gebraden met jus 25 raden wij u aan uw dietist te raad- 4 Cups met komijnekaas en gember plegen wanneer u een keuze hebt Toumedos met 23 gemaakt uit de recepten van deze gekonfijte sjalotjes Fruitsalade met huttenkase AllerHande. De dietist kan dan 65 15 samen met u bepalen hoe de Varkensfilet gevuld Gemberkoffie, romige gerechten in uw dieet opgenomen met pruimen in portsaus 103 kunnen worden. AH heeft onder 66 Hamroosjes met muntcreme andere een ruim assortment Visspiraaltjes, gepocheerde 21 natriumarme produkten, waarmee u met champagnesaus Kaasbootjes veel recepten naar eigen behoefte 69 128 kunt aanpassen. Knapperige oliebollen 8 AllerHande

Allerhande | 1994 | | pagina 10