"Onze klanten voelen zich een beetje eigenaar van AH" Zuivelnieuws over toetjes en 'zomaar tussendoor' BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN WIM HUINDER OVER HET AH VASTE KLANTEN FONDS: Wim Huinder: "Het AH VKF bevordert de binding met de klanten. Voor kinderen Breng kleur in huis met 'n amaryllisbol Op de bloemen- en plantenaf- deling van AH vindt u fraaie geschenkdozen met amaryllisbol- len. De bol is kant-en-klaar gepot in een witte sierpot en verkrijgbaar in de kleuren rood, oranje, roze, rood/wit en wit. Uit een Sten gel kunnen wel zes tot acht bloe men te voorschijn komen. U Vg T 'jfy'A vergroot de jJi, y kansopeen dergelijke 'jf bloemenpracht \l f als u de pot met bol in het licht zet en op een warme plaats. Een kamertemperatuur van ongeveer 20 °C is ideaal. Zodra de knop en het blad zichtbaar zijn, heeft de amaryllis geleidelijk meer water no- dig. De Stengel groeit daarna snel door en als deze is uitgegroeid ont- vouwen zich de bloemen. Wim Huinder is hoofd commu- nicatie bij AH en is nauw be- trokken geweest bij het opzetten van het AH Vaste Klanten Fonds. Hij legt uit waarom AH is gestart met het Vas te Klanten Fonds. "We waren op zoek naar een andere, eigentijdse binding met onze klanten. En in de financiele wereld zagen we dat ook de kleine belegger gei'nteres- Afgelopen maanden heeft de AH assortimentsmanager Gijs Smul- ders veel nieuwe zuivelprodukten ge- proefd en getest. De volgende toetjes en drankjes hebben de test doorstaan en liggen nu in de koeling bij uw AH- winkel: Dolce Italia crema del principe is een dessert op basis van een mascar- ponecreme en verfijnd met de smaak van amaretto; Dolce Italia tartufo is een luchtige chocolademousse met in het hart een vuliing van mascarpone- creme gearomatiseerd met Marsala- wijn; Dolce Italia cappuccio heeft een cappuccinosmaak en is samengesteld uit een basis van sabayonecreme op een biscuitbodem doordrenkt met koffie- likeur; Chambourcy bavarois choco- lade bestaat uit verschillende lagen cake, vloeibare chocolade, chocolade mousse en chocoladecreme; Cham bourcy bavarois framboos teit verschil lende lagen, zoals cake, frambozen- saus, frambozenmousse en frambozen- creme; Chambourcy mousse belle Helene is opgebouwd uit lagen peer, vanillemousse en chocoladecreme; Chambourcy yoghurt op Criekse wijze heeft een hoog gehalte aan room en een frisse smaak; Danone actimel is een frisse zuiveldrank en bevat een actieve melkzuurbacterie; Mona magere yo ghurt perzik GST (Geen Suiker Toege- voegd, maar wel zoetstof) is voor men- seerd raakte in beleggen. Dit alies ge- koppeld aan het feit dat klanten bij ons al konden sparen met zegeltjes is de aanleiding geweest om het Vaste Klan ten Fonds op te richten. In de praktijk blijkt dat het idee is aangeslagen. Onze klanten voelen zich betrokken bij het wel en wee van hun winkel. Ze voelen zich als klant van het Fonds zelfs een beetje eigenaar van AH. Nu, na een aantal jaren, kunnen we zeggen dat onze doelstelling is gehaald: we be- vorderen de binding met onze klanten. sen die houden van 'gezonde' produk- ten die weinig vet en suiker bevatten en voor 'lijners'; Mona halfvolle fruitkwark metabrikozen G5Tis een luchtige kwark, zonder suiker en met frisse abrikozen; Mona biogarde drink pruim is een ver se zuiveldrank op basis van biogarde met pruimensmaak; Mona Bluff lijkt het meest op luchtig gesmolten room- ijsen is verkrijgbaarin desmaken butter scotch en roomadvocaat; Menken van Crieken halfvolle verse chocolademelk is verrijkt met druivesuiker en calcium; Coberco bio-melk drink wordt gemaakt van halfvolle melk en bevat bio-cultures en voedingsvezels; Almhof biogarde citroenkwark is een combinatie van romige biogarde kwark en frisse citroen voor toe of zomaar tussendoor. Chambourcy magic mousse is een toe- tje of tussendoortje voor kinderen. De mousse is verkrijgbaar in twee smaak- varianten: vanille en aardbeien. Op de bekertjes zitten afneembare stickertjes met Disney-figuren. Op het deksel zit een Disney-spaarzegel voor gratis artikelen uit de Disney-spaaractie; Danone Danino wordt gemaakt van halfvolle kwark, yoghurt en fijn gepu- reerd fruit in de smaken aardbeien, frambozen en abrikozen; Mona comics is een pudding in de smaken vanille en chocolade. In het deksel en op de pudding is een bekende figuur uit de strip Asterix en Obelix afgebeeld. Het aantal deelnemers (inmiddels zo'n 55.000) groeit langzaam maar gestaag. Dat vind ik ook logisch, want je hebt het toch over geld. Klanten moeten zich eerst goed verdiepen in het Fonds. Als ze eenmaal de stap heb ben genomen zien ze dat ze onge- merkt toch heel wat geld bij elkaar sparen. Bovendien maken ze op een speelse manier kennis met sparen en beleggen. En de laatste jaren is ge- bleken dat het Fonds meer oplevert dan een gewone spaarrekening!" AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 116