AH let ook op de allerkleinsten rites in driehoekige vorm Gratis voer voor uw knaagdier halfvolle melk BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT H E I N Sparen voor een boerderij' Er komt een kleintje.. AH Babymagazine 'Er komt een kleintje...' Introductie AH Baby verzorgingslijn Maxi-melkpakken Ah introduceert de 1V2 li ter halfvolle melkpakken. Van de consument merkte AH een vraag naar de extra grote pakken melk. Vooral voor huishoudens met op- groeiende kinderen zijn de maxipakken een uitkomst. In verhouding tot de kleine verpakkingen zijn de maxi pakken melk goedkoper en wordt minder verpakkings- materiaal gebruikt. AH Halfvolle melk, IV2 liter, 1,59 - Van 31 oktober t/m 5 november 1994 laat AH zien dat zij ook op de allerkleinsten let. Dat uit zich in een unieke spaaractie, de introductie van de nieuwe AH Babyverzor- gingslijn en het nieuwe magazine 'Er komt een kleintje...'. Normaal betaalt u in de winkel voor de Clipo bouwdoos 'Boerderij' van het merk PLAYSKOOL 49,-. Tij- dens de AH Babyweek hoeft u slechts een tientje en een voile spaarkaart in te leveren voor de bouwdoos. In de winkel ligt de spaarfolder voor u klaar. Hier- op kunt u de zes streepjes- codes van de zes geselecteer- de babyartikelen plakken of natekenen. De zes geselecteer- de produkten zijn: 1 pak AH Luiers; 2 produkten van de AH Babyverzorgingslijn flacon of wastablet; 2 produkten uit de AH Babydoekjesserie olie of lo tion en 1 fles AH Vruchtenmix. Een kleine greep uit de in- houd van dit ruim 200 pa ginal tellende AH Magazine voor aanstaande ouders: wat zijn de vierwekelijkse ontwik- kelingen van de baby, de moe- der en wat de vader meemaakt in de negen maanden. Boven- dien wordt er veel aandacht besteed aan praktische zaken, wat u allemaal moet regelen en waaraan u moet denken han- dig en overzichtelijk per vier weken. U vindt er werkbe- schrijvingen in voor zelfmaak- ideeen zoals een mobile, meet- lat, hemeltje voor het bedje enzovoorts. Het magazine is in de AH-winkels (onder andere bij de klantenservice) verkrijg- baarvoor 3,50. AH heeft een nieuwe ver- zorgingslijn voor baby's ontwikkeld. Met veel zorg is de lijn samengesteld, alle produk ten zijn hypo-allergeen (ook het parfum), lichtgeparfumeerd en dermatologisch getest. Alle verpakkingen zijn in diverse pasteltinten uitgevoerd, aange- past aan de huidige kleuren- trends van babykamers. De lijn bestaat uit acht produkten: shampoo, newborn, bodylo- tion, bad/douche, olie, creme wastablet, oliedoekjes (box en navulling) en lotiondoekjes (box en navulling). Newborn is een bad en shampoo in een voor de pasgeboren baby. De huid is de eerste maanden erg gevoelig en teer. Daarom is newborn extra mild, nog lichter geparfumeerd dan de overige produkten en 100% zeepvrij. De wastablet reinigt door de hy- draterende bestanddelen niet alleen baby's tere en gevoelige huidje, maar verzorgt het ook op milde wijze en het voorkomt uitdrogen. Tijdens de baby- week is een introductiesetje te koop. In het speciaal ontwor- pen toilettasje met rits zit een kleine flacon (60 ml) shampoo en bad/douche, een folder met uitleg over de gehele lijn en een zeepje in de vorm van een beer- tje als extra cadeautje van AH. AH Baby shampoo, 250 ml, 3,59; newborn, 250 ml, 5,25; QUE, 250 ml, 4,99; bad/douche, 50 ml, 3,99; BODYLOTION, 250 ml, 4,89; CREME WASTABLET, 100 G, 1,69; LOTIONDOEKJES, 80 stuks, 6,99 of NAVULVERPAKK1NG, 5,59; OLIEDOEKJES, 60 STUKS, 2,99 OF NAVULVERPAKK1NG, 1,99; INTRODUCTIESETJE, 4,50 Tijdens de AH Babyweek zijn deze produkten in de aan- bieding om ze voordelig te proberen. Delriangel verse frites vallen op door de vorm. In plaats van vierhoekig zijn ze drie- hoekig. Na bereiding thuis in de frituurpan vallen de frites op door de verse smaak en knapperigheid. Ze bevatten geen conserveermiddelen. Triangel frites vindt u in het koelmeubel van de groente- en fruitafdeling en is koel be- waard houdbaar tot de 'ten minste houdbaar tot' -datum op de verpakking. Triangel verse frites, 650 G, 1,99 V itakraft alpenkmiden- hooi is een ruw voermix konijn. Het hooi is compact verpakt en dat bespaart opberg- ruimte. Om uw knaagdier te laten kennismaken met de alpen- kruidenhooi, krijgt u na het toesturen van een streepjescode van een pak alpenkruidenhooi 3,45 teruggestort op uw bank- of girorekening. Per huisadres kunt u t/m 31 december 1994 eenmaal meedoen. U kunt het opsturen naar Vitakraft Consumentenservice, postbus 24, 6960 AA Eerbeek. Vitakraft alpenkruidenhooi, 500 g, 2,75 AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 113