Pirn lVlag Lassie de kooktijd van paprijst eens veranderen? cm jSLr 3 «4 <4 LASSIE, DE RIJST DIE ALLES HEEFT. Lassie kortkokende Dessertrijst is de naam voor rijst die men vroeger paprijst noemde. Die had een lange kooktijd, van on- geveer een uur. Door de rijst voor te stomen, maakt Lassie de kook tijd een stuk korter. Alleen af en toe roeren en in 12 minuten heeft u een voile, romige dessertrijst. En zoais u van Lassie bent gewend, ook de kort kokende Dessertrijst lukt altijd. Honingzoet wordt Lassie kortkokende Dessertrijst be- reid met voile melk en gezoet met een schepje acaciahoning. Rijstaardbeienflip: begin met 'n laagje lichtgezoete koude Lassie kortkokende Dessertrijst Daarop een laagje aardbeiplakjes, overgoten met aardbeien-puddingsaus. Vervolgens weer een laagje Dessertrijst, een laagje aardbeien en een laagje Dessert- rijst Tot slot een toefje slagroom, bekroond met een zomerkoninkje. Snij een biscuit-taartbodem overlangs door en bestrijk de onderste helft met chocolade- hazel-nootpasta en een dikke laag rijstmousse (recept rechtsboven). Op laten stijven en bedek- ken met piakjes perzik. Andere helft van de taart- bodem erop en bestrijken met abrikozenjam en slagroom. Garneren met perzik, hazelnoten en toefjes slagroom. Luchtige rijstmousse is in een handomdraai gemaakt Roer 3 geweekte er uitgeknepen biaadjes gelatine door 100 gram warme Lassie kortkokende Dessertnjst. Als de rijst gebonden is, schept u deze om met 'n kwart liter stijfgeklopte slagroom en 6 eetlepels sinaasappeljam Dessertrijst uit de oven? (Cook 200 grajn Lassie tkokende-Dessertrijst in I liter melk en voeg er 3 eierdooiers, ram stfiker, I zskje vanillesuiker :lepels kokos, 150 gram ananas- itkjes, 100 gram rumrozijnen f3 geklopteeiwitten aan toe. gsel in "n ingevette ovenschaal n en op 200 C'in 20 gaar laten worden. Beho/ve kortkokende Dessertrijst en kortkokende Zilvervliesrijst is er ook Toverrijst, Wilde Wrtte rijst en Basmad rijst Tevens zijn er kortkokende Zilvervlies- en Witte Rijstbuiltjes. Heeft u vragen over de recepten of wilt u meer weten over Lassie rijst, schrijf naar. Lassie Consumentenservice, Antwoordnummer 4044, 3500 VB Utrecht

Allerhande | 1994 | | pagina 64