Veel variaties in visconserven Binnen dertig minuten maakt u een verrukkelijk voorgerechtje op basis van conserven. i^ree\ boter verhitten. 1/4 Deel van eiermengsel erin schenken. Zachtjes bakken tot boven- kant droog is. Omeletje uit pan op bord laten glijden, oprollen en onder alumini- umfolie warmhouden. Op dezeifde manier nog 3 omelet- jes bakken. In midden van vier borden sausje scheppen. Omeletjes schuin in vieren snijden en om sausje heen leg- gen. Rest van peterselie erover strooien. Bereiden: ca. 30 minuten Prijsp.p.: ca. f 2,00 Bevat per eenpersoonsportie: 160 Calorie'en vet 11 g- eiwit 10g- koolhydraten 5 g AllerHande 45 water), in olie of met groenten. Sardines in olie of tomatensaus vindt u in blikjes van 120 gram met een handige treksluiting, waardoor u geen blikopener nodig hebt. Verder heeft AH onder andere ansjovis met of zonder kappertjes, garnalen, pilchards (baring) in tomaten saus, mosselen in pikante saus, krab en schelvislever in het assortment. Blikjes vis kunt u lang (circa 3 jaar) bewaren; u kunt dus gerust een voorraadje in huis halen. AILE ACCESSOIRES UIT EIGEN BEZIT Vis uit blik is makkelijk en veelzij- dig in het gebruik: u hoeft er niet of nauwelijks iets aan schoon te maken en u kunt de vis zowel warm als koud serveren. Bij AH heeft u een ruime keus in viscon serven. Rode en roze zalm bij- voorbeeid zijn in blikken van ver- schillende gewichten verkrijg- baar, van klein (105 gram) tot groot (418 gram). Tonijnmoten of -stukjes zijn er naturel (op KRABOMELETJES (warm voorgerecht, 4 personen) 1 blikje krab (netto ca. 170 g, Deep Blue), 4 eetlepels Orientalsaus (Calve), 2 eetlepels peterselie (diepvries, Iglo), 11/2 eetlepel droge sherry, 3 eieren, 2 eetlepels slagroom, 1 theelepel sambal oelek, zout, 2 eetlepels boter of margarine, aluminiumfolie Bereiding: Krab afgieten. Orientalsaus, 1 eedepel peter selie en 1/2 eetlepel sherry tot sausje roeren. In kom eieren loskloppen met slagroom, sambal, rest van sherry en zout. Krab erdoor scheppen. In kleine koekepan 1/2 eetlepel

Allerhande | 1994 | | pagina 47