Jaarlijks krijgt u een opgave van uw deel- name in het AH Vaste Klanten Fonds. 2. Deelnemen met de spaarzegels. Om in het AH Vaste Klanten Fonds deel te nemen met de spaarzegels moet u deze eerst sparen, natuurlijk. U koopt, bij elke gulden die u in de winkel besteedt, een zegel ter waarde van een dubbeltje. U plakt de zegels in een boekje. Als een boekje vol is hebt u 49 gulden gespaard. Albert Heijn doet daar drie gulden bij. Een vol boekje is dus 52 gulden waard. Hebt u drie voile boekjes bij elkaar dan levert u ze in bij de AH-winkel en dan zegt u dat u mee wilt doen met het AH Vaste Klanten Fonds. U krijgt dan een aanmeldingsformulier en een unitzegel. Dit is een genummerd bewijs dat u de boekjes hebt ingeleverd. Ook krijgt u de prospectus en de opbergmap. U vult het aanmeldingsformulier in en stuurt het, met uw unitzegel, in de bijgeleverde enve lop naar het AH Vaste Klanten Fonds. Een duplicaat van de unitzegel houdt u zelf. Vervolgens krijgt u een overzicht toege- stuurd, waarop vermeld staat voor hoe- veel units u deelneemt. Een deel van dit overzicht kunt u dan weer gebruiken voor een volgende storting. Tegelijkertijd krijgt u een opname- formulier. Dit opnameformulier kunt u gebruiken om uw units of een deel ervan op elk moment in te leveren voor contant geld. Jaarlijks krijgt u een op- gave van uw deeiname in het fl AH Vaste Klanten Fonds. I de ruimte hieronder niet beschrijven deze ruimte niet beschrijven Gebruiksaanwijzing Met dit formulier kunt u een bedrag overschrijven of storten. overschrijven Zend het formulier naar uw girokantoor of bank- kantoor. De strook houdt u zelf. Plaats altijd uw hand- tekening en vul tevens het nummer van uw giro- rekening of bankrekening in. Vul zonodig ook het bedrag en uw naam en volledig adres in. storten Op alle postinrichtingen en bij alle banken en spaar- banken; hiervoor zijn stortingskosten verschuldigd. De strook laat u aan het formulier zitten; na afstempeling ontvangt u deze terug als bewijs van storting.

Allerhande | 1994 | | pagina 114