u deelnemen in hetfonds. U krijgt dan driemaal drie gulden extra van Albert Heijn. U kunt natuurlijk ook beide doen. Zegels sparen en ook af en toe - als u daartoe in de gelegenheid bent - eens wat storten. 1. Deelnemen via bank of giro. U kunt nu meteen al gaan deelne men in het AH Vaste Klanten Fonds, via uw bank of uw giro, door gebruik te maken van bijgaande acceptgiro. U vult de acceptgiro in en stuurt deze naar uw bank- of girokantoor. Uw eerste storting geldt meteen als aanmelding voor het fonds. U verklaart daarmee dat u akkoord gaat met de voor- waarden. Deze voorwaarden vindt u in de prospectus die u in onze winkel kunt ophalen. Voor eventuele vervolgstortingen krijgt u van ons telkens een nieuwe acceptgiro. Let op: voor deelnemen via bank of giro geldt een minimum-storting van 150 gul den per keer. Een maximum is er niet, uit- gezonderd datgene wat in de voorwaarden is vastgelegd. U krijgt na de eerste storting alle infor- matie, namelijk: een overzicht waarop vermeld wordt voor hoeveel units u deel- neemt, een nieuwe accept-giro, de huidige deelnamegegevens en een opnameformu- lier. Een handige opbergmap voor deze informatie kunt u krijgen in de winkel. Het opnameformulier kunt u gebruiken om uw units of een deel ervan op elk moment in te leveren voor contant geld. 240708849+32> over te schrijven/te storten gld van girorekening van/door naam ad res plaats 24.07.08.849 NATK iz AH Vaste Klanten Fonds Postbus11063 1001 GB Amsterdam heer mevrouw geb.datum ..-..-19 Onderstaand naam, adres, postcode en woonplaats s.v.p. duidelijk vermelden ct van bankrekening handtekening zijn alle rode rubrieken ingevuld? de ruimte hieronder niet beschrijven 24.07.08.849 NATK iz AH Vaste Klanten Fonds Postbus 11063 - 1001 GB Amsterdam gezamenlijke banker postbank ct X voor gebruiksaanwijzing z.o.z.

Allerhande | 1994 | | pagina 113