AH Vaste Klanten Fonds. f AH Vaste Klanten Fonds. Een succes. De nieuwe manier van sparen waar- mee we een paar jaar geieden van start zijn gegaan, is enorm aangeslagen. Vele tienduizenden van onze klanten doen mee met het AH Vaste Klanten Fonds. Nu kun je, bij wijze van spreken, sparen op elke straathoek. Hoe komt het dan dat julst het AH Vaste Klanten Fonds zo'n succes heeft? Daarvoor zijn verschillende oorzaken. Laten we ze even op een rij zetten. Een bijzonder lekkere manier van sparen. Met hoge opbrengst. Deelnemen in het AH Vaste Klanten Fonds kan gemiddeld meer opbrengen dan geld sparen op een gewone spaarre- kening. Dat komt doordat uw spaargeld op twee manieren wordt belegd. De ene helft wordt geleend aan Ahold, het concern waarvan Albert Heijn deel uitmaakt. De rente die Ahold voor die lening betaalt, is hoger dan de rente van een gewone spaarrekening. De andere helft van uw geld wordt belegd in aandelen Ahold. De ervaring leert dat de opbrengst uit aande len - op langere termijn - veelal hoger is dan de spaarrente. Zo gaf het AH Vaste Klanten Fonds over 1993 een resultaat te zien van 7,7%. Dat is meer dan een gewone spaarrekening oplevert. Overigens zijn er geen garanties dat elk jaar een dergelijk percentage wordt gehaald. Het kan ook lager uitvallen. Of... nog hoger. Makkelijk geld opnemen. U kunt het door u ingelegde geldbe- drag, of een deel daarvan, op elk moment dat het u uitkomt weer opnemen. Dat is bij andere spaarrekeningen niet altijd het geval. Na enkele dagen staat het geld op uw rekening. Er wordt wel 1% opnamekosten in rekening gebracht. Meer informatie. Als u meer informatie wilt hebben over deze voordelige manier van sparen en beleggen bij Albert Heijn, kunt u bellen met nummer 06-0305. Twee makkelijke manieren om mee te doen. U kunt deelnemen in het AH Vaste Klanten Fonds op twee makkelijke manieren. 1. Door direct geld te storten in het fonds via bank of giro. 2. Door de bekende AH-spaarzegels te sparen. Met drie voile zegelboekjes kunt H

Allerhande | 1994 | | pagina 112