s BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEijN Klanten vragen Op deze plaats aandacht voor regelmatig gestelde vragen aan de AH Service- lijn. Vragen op hetgebied van produkten en recep- tuur zijn opgenomen in de rubriek Vraag en Ant- woord van AllerHande. Betalen met pincode lukte niet. Hoe kan dat? Ik wilde met mijn pincode betalen maar dat lukte niet. Het apparaatgafaan dat de transactie nietgelukt was en dat ik nogmaals mijn pincode moest intikken. Dit jaar is het 400 jaar geleden dat de eerste tulp bloeide in Nederland. Dus de tulp is jarig en daarom heeft AH een aantal verrassingen in petto. Volgens mij had ik mijn pincode goed in- getikt. Om te voorkomen dat mijn pas on- geldig zou worden heb ik contant be- taald. Later bleek dat er met mijn pas niets aan de hand was. Mevr. U. te W. Wanneer u met uw pincodepas betaalt gaat u in principe een rechtstreekse transactie aan met uw eigen bank. De pincodekassa's zijn van BeaNet, het betaalsysteem van de gezamenlijke banken. Voor het gebruik van de pincodepas is een veiligheidsmarge ingebouwd, die bedoeld is om de eigenaar van de pas te beschermen tegen misbruik bij verlies of diefstal. Dit betekent dat er drie pogingen kunnen worden gedaan bij het intoetsen van de pin code. De toetsen van de pincode kassa zijn zogenaamde 'tip' toetsen en behoeven slechts heel zacht te worden aangeraakt. Als u te hard drukt kan het gebeuren dat het cijfer repeteert waardoor uw code onjuist is. Het apparaat geeft dan aan dat de transactie niet is gesiaagd en verzoekt u uw pincode nogmaals in te toetsen. Wanneer bij de derde poging de pin code weer onjuist is, dan stopt u de transactie door op de stoptoets te drukken, want anders wordt uw pas geblokkeerd. N C B O N Is de Albi allesreiniger veilig voor de septic-tank? Ik heb een flacon Albi allesreiniger gekocht. Is het gebruik van dit produkt veilig voor de septic-tank? Mevr. D. te 1. A lie produkten die geen chloor I bevatten, zijn sep tic-tank veilige pro dukten. De Albi alles reiniger bevat geen chloor; u kunt dus deze allesreiniger met een gerust hart gebruiken. Winnaars van de vlinderactie bekend Oktober is bollenplantmaand Op de bloemen- en plantenafdeling van uw AH-winkel vindt u diverse pakketten met bloembollen, aangeboden tegen scherpe prijzen. Zoals het pakketje met 20 tulpen voor 5,95. Of een pakket: '51 bloembollen voor /10,-'. Met dit pakket krijgt u in het voorjaar voordelig een tuin vol bloemen. In de verpakking zitten 10 tulpen, 10 narcissen, 10 Mus- cari Armeniacum, 10 Chionodoxa Luci- liae, 10 botanische krokussen en een tulp met de naam 'Kees Nelis'. Win een reis naar Turkije! Vanwege de jarige tulp schrijft Albert Heijn een slagzinwedstrijd uit. Door mee te doen maakt u kans op de hoofdprijs, een achtdaagse reis naar het land waar de tulp haar oorsprong heeft, Turkije. 25 Tweede-prijswinnaars krijgen een schitterend bloembollenpakket en voor 50 derde-prijswinnaars ligt er een prachtig boek klaar. Extra prijzen worden uitgereikt aan de eerste 100 inzenders van de slagzin. Zij krijgen een NS Rail Idee kaart (dit is een retour trein- en toegangskaartje in een) voor de tentoonstelling: 'De Tulp en de kunst, ver- haal van een symbool' in Amsterdam. In het fol- dertje 'Win een reis, de tulp is jarig' is precies vermeld hoe u E kunt meedoen met de slagzin- V wedstrijd. Deze folder vindt i u bij de bloembollenpak- f ketten van 20 tulpen en in die van 51 bloembollen voor 10,-. Entreekorting op tentoonstelling Op vertoon van de kortingbon op deze pagina krijgt u 1,50 korting op de toegangsprijs (normaal 10,-) van de unieke tentoonstelling 'De Tulp en de kunst, verhaal van een symbool'. Deze tentoonstelling wordt gehouden van 8 oktober t/m 6 november 1994 in de Nieuwe Kerk aan De Dam te Amsterdam. De tentoonstelling bestaat uit een verrassende collectie kunstvoorwerpen waarin de tulp centraal staat. Boven- dien kunt u er tiendui- zenden levende 'ijstulpen' bewonderen, deze tulpen bloeien namelijk in oktober. De Nieuwe Kerk is zeven dagen per week geopend van 11.00 -17.00 uur. Tegen inlevering van deze kortingbon betaalt u aan de kassa van De Nieuwe Kerk op De Dam te Amsterdam in plaats van 10,- p.p. slechts 8,50 entreegeld voor de tentoonstelling 'De Tulp en de kunst, verhaal van een symbool'. Deze bon kunt u inleveren van 8 oktober t/m 6 november 1994. Deze kortingbon is geldig voor maximaal 4 personen. Deze korting geldt niet in combinatie met andere kortingen. Naam: Adres: Postcode en plaats: Op alle NS stations in Nederland kunt u een alles-in-een-kaartje kopen voor een dagje uit naar de tentoonstelling. Zo'n kaartje noemt de NS Rail Idee. Hiermee kunt u voordelig en gemakke- lijk naar de tentoonstelling. U krijgt 25% korting op de treinreis en 15% op de tentoonstelling. De eerste prijs van de slagzinwed strijd voor de Vlinderstichting, een foto- camera en een cursus vlinders fotogra- feren, is gewonnen door M. Dubbel- dam te Delft. De winnaars van de twee- de t/m vijfde prijs krijgen een thee- en ontbijtservies. De eerste prijs van de ontwerpwedstrijd rond het thema vlinders, een speciale vlinderreis naar de Belgische Ardennen, is gewonnen door R. Theunissen te Amsterdam. De winnaars van de 10 tweede prijzen ontvangen het boek: 'Dagvlinders van de Lage Landen' en de 50 derde-prijs winnaars krijgen het boek: 'Uw tuin voor vlinders' en een zaadpakketje. Voor deze ontwerpwedstrijd hebben elf kinderen een eervolle vermelding gekregen en een viinder-lespakket voor hun klas. De wedstrijden werden uit- geschreven door Royal Sluis, Leja, de Vlinderstichting en Albert Heijn.

Allerhande | 1994 | | pagina 110