Dierenvoeding zonder poespas "Met het AH Vaste Klanten Fonds..." (TIPS BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Albertine en Nienke Bij Thuismenu bestaat de 'menukaarf uit 25 verschil- lende maaltijden, ze varieren van Hollands tot exotisch en van Italiaans tot Chinees. De keuze in kip en vis is vergroot en er is een vegetarisch menu bijgekomen. U hoeft de diep- vriesmaaltijden voor gebruik niet te ontdooien, ze kun- nen direct verwarmd wor den in de magnetron, oven of koekepan. Nog makkelijker thuis dineren Iglo heeft haar assortment Thuismenu vernieuwd. Door het speciale vries-vers prece de voldoen de menu's aan de huidige hoge voedings- normen. Hierdoor blijven de natuurlijke smaak, de vers- heid en de knapperigheid van de ingredienten be- houden. Albertine Car- rilho en Nien- ke Calje werken bij het AH Vaste Klan ten Fonds. Zij be- mannen onder an- dere de telefoon op werkdagen van 8.30 tot 16.45 uur en hebben een top- 5 gemaakt van de meest gestelde vra- gen en antwoorden van de afgelopen maanden. Hebt u andere vragen over het Fonds, schroom dan niet en bel met Albertine of Nienke: 020 - 6277411 1Wat is de koers van het AH Vaste Klanten Fonds? Als u de koers regelmatig wilt bijhouden, dan kunt u het beste de Koerslijn bellen: 06 - 0228082. Zij geven de koers op van een dag geleden. Sommige kranten geven ook de koers op van het AH Vas te Klanten Fonds, maar zij lopen vaak twee dagen achter. 2. Waarom is er minder dan 156,- (drie volie zegel- boekjes plus 3 x 3,- bonus van AH) bijgeschreven op mijn Fonds overzicht? Stel de koers van een unit is 52,- en u levert drie voile zegel- boekjes in voor units. Dan krijgt u 156,-52,- 3 units. Deze units vertegenwoordigen op dat moment een waarde van 3 x 52,- 156,-. Nu levert u weer drie voile zegelboekjes in voor units, maar de koers op dat moment is 44,50. U krijgt op uw overzicht 156,- 44,50 3.505 units bijgeschreven. In totaal heeft u nu dus 3.505 3 6.505 units en die vertegen woordigen op dat moment een waarde van 6.505 x 44,50 289,47. Er wordt dan 289,47 - 156,- 133,47 bijgeschre ven. Zo heeft u wel meer units gekregen. Eigenlijk kunt u het beste kopen als de koers laag staat, want dan krijgt u meer units voor uw geld. Als straks de koers weer gaat stijgen, gaat u profite- ren van het lage aankoopbedrag van de units. 3. Wat is het rendement van de units? Een voorspelling van het rendement is niet te geven, omdat het mede wordt bepaald door de koers van het aandeel Ahold en het uit te komen dividend. Dividend is afhankelijk van de winst van Ahold. De koers van het aandeel Ahold wordt door vele factoren van buitenaf bei'nvloed, zoals bijvoorbeeld beursklimaat en bin- nen- en buitenlandse economische factoren. In de eerste twee jaar van het Vaste Klanten Fonds was het rendement met respectievelijk 7,3% en 7,7% hoger dan op een gemiddelde spaarrekening. De verwachtingen van Ahold zijn gunstig, zodat ook voor wat betreft de waarde-ontwikkeling van deelname in het Vaste Klanten Fonds op een positieve ontwikkeling gerekend mag worden. 4. Hoe kan ik meedoen? In de AH-winkel ligt een aanmeldingsset en een prospectus met uitgebreide informatie klaar. Hierin leest u hoe u kuntdeelnemen aan het Fonds door het sparen van AH Zegels en/of door een con- tante storting van minimaal 150,-. 5. Hoe open ik een rekening voor mijn kleinkinderen? Als u wilt sparen voor een kleinkind bij het AH Vaste Klanten Fonds, dan vult u op het aanmeldingsformulier de naam in van het des- betreffende kleinkind. Vervolgens vermeldt u bij het adres: per adres straatnaam en nummer van de grootouder(s). Voor mooie dagen of storm en regen in de herfst, een aantal gezellige tips. 0 Voor de picknick op een mooie herfstdag een aantal suggesties: appels, peren, stokbrood met Corgonzola, punten AH Quiche Lorraine (koud namelijk ook lekker), warme chocolademelk in thermosfles en een cappuc cino bavarois! 0 Op een regenachtige middag kunt u voor uw kin- deren en hun vriendjes bij voorbeeld een poffertjes- kraam in uw keuken, schuur of garage openen. In ons land vindt u een aantal musea met een culi- nair tintje, die zowel voor jong als oud veel interessants te bieden hebben. Om u een idee te geven volgt hier een aantal museumtips: 0 Bakkerijmuseum te Luykgestel (NB), tel.: 04974-1314; 0 Kruideniersmuseum Betje Boerhave te Utrecht, tel.: 030-316628; 0 Kaasmuseum te Alkmaar, telefoon VW Alkmaar 072-114284; 0 Mosterd en Azijnmu- seum te Doesburg (Gelder- land), tel.: 08334-72230; 0 Nationaal Gedistilleerd Museum te Schiedam, tel.: 010-4269066. Voor meer informatie over onder andere toegangs- prijzen en openingstijden kunt u informeren bij de musea of plaatselijke VW- kantoren. Q allade dieren- voeding bewust gekozen voor een beperkt aantal varianten voeding voor hond en kat. Menig klant blijkt weinig waar de te hechten aan een groot aantal smaakvarianten en juist wel aan een scherpe prijs. Het aanbod voor de kat bestaat uit brokjes met rundvlees en brokjes met vis. Beide blikjes bevatten 410 gram en kosten 0,98 per stuk. Voor de hond zijn er brokken met rundvlees in blik en droge vleesbrokken in een zak. Voor het blik van 830 gram betaalt u slechts 1,59 en voor de vijf kilo zak met droge vleesbrokken 9,49. Op de verpakking van alle vier produkten staat een voedingsadvies. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 109