Kerstpakketten van AH ?'oC Nieuw: goedkope en goede reinigingsmidaelen i°OFDWU 5* Start van het wildseizoen Geitenkaas met aardappelschillen Belangrijk nieuw voor gebruikers vc groenten-in-glas BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Met vers-van-het-mes assor- timent kaas bij AH heeft on- langs een bijzondere variant gekregen: geitenkaas met aard- appelschillen. Het recept is af- komstig van Cas Spijkers van restaurant 'De Swaen' in Oisterwijk. De romige 50+ geitenkaas bevat behalve ge es: droogde aardappelschillen, to ook een vleugje knoflook, ui o t— en kruiden als basilicum en o koriander. De kaas heeft een Biolon is een nieuwe serie goedkope was- en reinigingsmid- delen. Opvallend is het overzichtelijke assortiment, alle pro- dukten zijn in een geur verkrijgbaar. Het assortiment bestaat uit afwas (1000 ml, 0,99), allesreiniger (750 ml, 1,29), schuurmiddel (500 ml, 1,09), hoofdwas (2 kilo, 7,79), bontwas (2 kilo, 7,99), fijnwas (2 kilo, 7,99) en wasverzachter (1,5 liter, 1,39). Bij AH is het wildseizoen gestart met konijn, konijne- bout, hazerug, hazevoorbout, hazeachterbout, hazemgfilet, parelhoen en wildrollade. Deze wildsoorten zijn voor- verpakt verkrijgbaar. Wild is niet duur en makkelijker te bereiden dan menigeen denkt. Konijn en haas zijn bijvoorbeeld bij uitstek ge- schikt voor stoofschotels. Parelhoen heeft een lichte wildsmaak en is lekker bij zuurkool, spruitjes of rode kool. Op de sticker van het voorverpakte wild leest u Alle AH Groenteconserven in glas krijgen in het najaar een nieuwe milieubewuste deksel, dat u niet meer kan openen met een gewone alles- opener. Alle Hak potjes zijn al voorzien van deze nieuwe deksel. Het deksel wordt gemaakt met minder mate- riaal en levert dus een bespa- ring op voor het milieu. De true van het openen bestaat uit het doorbreken van het vacuum in de pot, bijvoor beeld door een gaatje in het deksel te prikken. Ook met de nieuwe AH Pottenopener krijgt u de potjes zonder moeite en kracht open. 3,49 spruitjes, worteltjes, cham pignons, gestoofde peertjes, appelcompote en/of prui- men. verfijnde, pittige smaak. Geitenkaas met aardappel schillen kunt u in serveren bij een glas hij kan ook prima on- derdeel uitmaken van een kaasplateau en smaakf- verrukkelijk op een volko- ren cracker of een sneetje bruin brood. AH Geitenkaas met aard- Bij Albert Heijn zijn de voorbereidingen voor kerst al- weer in voile gang. Vorig jaar is AH gestart met het leveren van kerstpakketten. Toen bleekdat niet alleen be- drijven kerstpakketen bestelden, maar ook par- ticulieren. Door het grote succes van afgelo- pen jaar gaat AH dit jaar opnieuw kerstpak ketten aanbieden aan bedrijven en aan parti- culieren. U hebt keuze uit vijf pakketten, varie- rend in prijs van 16,50 tot 75,-. Ook een pakket naar wens is mogelijk. Het goedkoopste pakket bestaat uit een sfeervolle wijndoos met twee prachtige flessen wijn. Het meest uitgebreide pakket bestaat uit onder andere kaarsen, amandelen, cocktail- krab, whiskey-cocktailsaus, mangostukjes in blik, room- boter amandelkransjes en wijn. In de winkel ligt de bro chure over de kerstpakketten met bestelformulier klaar. Hierin vindt u de exacte samenstelling van de pakketten. hoe u de verschillende soor- ten wild kunt bereiden. Lek- kere combinaties met wild zijn bijvoorbeeld rode kool, *<nru l,« SCmr f --i. UJ AH KIAMTFNKRANT APPELSCHILLEN, PER 100 G,

Allerhande | 1994 | | pagina 106