Rijst-tafel-krant over Indonesisch koken Exclusiefbij AH: luxe bood- schappentas Mie op niveau Nieuw: voorgebakken Italiaanse Ciabatta Wat is een broodje bakpau Panklare wintergroenten BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN VERVOLC BLADZIJDE 1 Het Voorlichtingsbureau voor de Voeding geeft ad- viezen over de hoeveelheid groente en fruit. Zij raden een volwassene aan om 3 a 4 op- scheplepels groente, 2 vruch- ten en 3 tot 5 aardappels per dag te eten. Daarnaast zijn voor een goede voeding ook elke dag nodig: brood, zuivel- produkten, vlees of vis (of een vervanging hiervoor), halva- rine of margarine en ongeveer 1,5 liter vocht. A Is u een briefkaartje stuurt naar Go-Tan, Post- bus 7, 4040 DA te Kesteren, onder vermel- ding van de Rijst-tafel-krant, dan krijgt u deze edi- tie gratis thuisgestuurd. De krant staat vol met in- formatie over Indonesisch koken. De krant opent met een artikel over het bekende Indonesische res taurant in Den Haag 'Tampat Senang'. Op de bin- nenpagina's vindt u allerlei recepten voor een rijst- tafel. U leest over verse knoflook uit een potje en krijgt achtergrondinformatie over diverse soorten rijst en olie om in te roerbakken. Omdat Go-Tan veertig jaar bestaat heeft ze een recepten-wedstrijd uitgeschreven, waarmee u kans maakt op het win- nen van een rijsttafel-diner voor twee personen. In de Rijst-tafel-krant leest u hoe u kunt meedingen. Tai Ming mie wordt al een kwart eeuw gebruikt in tal van gerenommeerde Chine se en Indonesische restau rants. Deze mie is nu ook ver- krijgbaar bij AH. Van eerste klas patentbloem met water wordt een deeg gedraaid, dat vervolgens een aantal malen wordt gewalst, daarna ge- droogd en verpakt. Op de ver- pakking staat de bereidings- wijze en een origineel bami- recept van Nico Tien, de be kende Chinese TV-kok. Tai Ming mie, 500 g, 2,19 Naast de bestaande duurza- me boodschappentas heeft AH nu ook een boodschappen tas in een luxere uitvoering. Dat ziet u aan de ritssluiting en de print op de tas. De tas is gemaakt van een slijtvast materiaal, dat u makkelijk kunt reinigen. Bovendien heeft de tas een breed formaat (maar ook minder hoog) zo- dat uw boodschappen effi cient ingepakt kunnen wor- den. AH Luxe boodschappentas, Activiteiten Voor de actieweek is de folder 'Groente en fruit doen meer dan u denkt' gemaakt. Deze folder zult u tijdens de actie week tegenkomen bij diverse gezondheidsinstellingen en winkels. In veel huis-aan-huis bladen vindt u een kolom met praktische tips voor een dag- menu met veel groente en fruit. Dit dagmenu wordt de bladen aangeboden door de Nederlandse Kankerbestrij- ding en is gemaakt door het Voorlichtingsbureau voor de Voeding. Ook AH zal in ad- vertenties, op TV en in de win kels inhaken op deze actie. AH Ciabatta is ongeveer 30 centimeter lang, heeft een dunne, krokante korst en een luchtige structuur. Door de deegsamenstelling en het speciale bakproces in de bak- kerij krijgt het brood een bijzondere smaak. 'Ciabatta' betekent slipper of pantoffel en is in Italie zeer populair. Het Ciabatta-brood is voor gebakken, thuis kunt u het in circa 10 minuten afbak- ken in de oven. Het brood is verpakt in een zuurstofarme verpakking, waardoor het lang houdbaar is (zie de ten minste houd- baarheidsdatum op de ver pakking). Ciabatta heeft duizend-en-een mogelijk- heden. Bij de broodmaal- tijd, bij de soep, bij een kaas- plateau, als voorgerechtmet knoflookboter of als borrel- hapje met pate. AH Ciabatta, 225 g, 2,29 In het AH Panklaregroenten- assortiment zijn de eerste echte wintergroenten weer verkrijgbaar. Het assorti- ment bestaat uit onder an- Humapro bakpau is een origineel oosters gestoomd broodje gevuld met puur rundvlees en specerijen. Het makkelijke van deze broodjes is dat ze per stuk verpakt zitten in magnetron- folie en met verpakking en al (geen gaatjes in prikken) in de magnetron verwarmd kun nen worden (ca. 40 seconden opvolvermogen, 700Watt). Bakpau is lekker als hartig tussendoortje, als onder- deel van de lunch of warme maaltijd. Heerlijk met bijvoorbeeld chili- saus. Humapro bakpau, 1 BROODJE A 120 G, 1,75 dere gesneden boerenkool, geschoonde spruiten, groe- ne kool, hutspot, koolraap en een erwtensoeppakket. Panklaar wil zeggen dat de groenten gewassen en ge sneden in een zakje verpakt zitten. Thuis kunnen ze direct de pan in. Daarnaast zijn er bij Albert Heijn diverse soorten zuurkool, zoals naturel, met kruiden of Eko, verkrijgbaar.

Allerhande | 1994 | | pagina 105