Het Genootschap voor de Vrienden van de Goede Wijn Er is een manier om voordelig aan bijzondere wijnen te komen. En tegelijk uw kennis over wijn te vergroten. Door IHKEEDEEl u aan te melden als lid van het Genootschap voor de vrienden van de Goede Wijn hoort u bij een gezelschap dat weet wat genieten is. 30 AllerHande Extra et Genootschap voor de vrienden van de Goede Wijn bestaat al 36 jaar. Het is een activi- teit van Albert Heijn. Lid wor- den mensen die zich echte wijnliefhebbers noemen, die meer dan gemiddeld willen weten over wijn en die op een voordelige manier de duurdere wijnsoorten willen bestellen. Op dit moment zijn er onge- veer dertigduizend mensen lid van het Genootschap. Die krijgen elke maand een bro chure met de nieuwste aan- biedingen van het Genoot schap en gespecialiseerde informatie over bepaalde wijnen en wijngebieden. om bijzondere wijnen, die de inkopers speciaal selecteert. Het zijn meestal wijnen die boven het gemiddelde niveau liggen. Heel vaak zijn het wij nen van kleinere wijnhuizen. In een aantal gevallen gaat het om bewaarwijnen; uiter- aard wordt per wijn precies aangegeven wat't beste tijd- stip is om de wijn te drinken. Wie met het niet geringe aanbod in de winkel nog niet helemaal aan z'n trekken komt, zou eens serieus moe- ten overwegen om lid te wor- den van het Genootschap. Zo lcunt u tegen een zo rede- lijk mogelijke prijs - en op een makkelijke manier - aan verrassende kwaliteitswijnen komen en tegelijk uw kennis. over wijn vergroten. De Wijnen Worden Thuisbezorgd Een bijzondere service is dat de wijnen van het Genoot schap voor de vrienden van de Goede Wijn worden thuis bezorgd. Wei is het zo dat er minstens 12 flessen moeten worden besteld; de bezorgkosten bedragen dan 10,- per doos. Maar bestelt u minimaal 24 flessen, dan bezorgt de bode- dienst ze gratis bij u thuis. En net als in uw AH-winkel geldt ook voor het Genoot schap: bij bestelling van 12 flessen van dezelfde wijn of een veelvoud daarvan, lcrijgt u de twaalfde fles gratis (twee halve flessen gelden als een hele). Bij uw bestelling krijgt u een factuur die binnen veertien dagen moet worden voldaan. Aparte Wijnen van Kleine Boerderijen Het gaat bij de wijnen die het Genootschap aanbiedt

Allerhande | 1994 | | pagina 30