Handig, snel en vers 2 Koop, probeer en win! Zout, zout en nog eens zout Traiteurmaaltijden smakelijk, vers en veel variatie Met de zeven nieuwe AH Traiteurmaaltijden serveert u thuis een verse eenpans- maaltijd zonder lang in de keuken te hoeven staan. De kant-en-klaar verse maaltij- den liggen in de koelvitrine en worden verpakt in een doorzichtige verpakking, zo dat de inhoud goed zicht- baar is. Alle traiteurmaaltij den zijn geschikt voor berei- BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Boekelo's tafelzout heeft plaatsgemaakt voor Nezo tafelzout. Gelijktijdig met de nieuwe naam is de verpak- king drastisch aangepast aan veranderende milieu-eisen en gebruiksgemak. Het klei- nere 125 gramsbusje wordt gemaakt van polypropyleen. Dit materiaal laat minder vocht door, zodat het zout be- ter strooibaar blijft. Daar- naast levert de nieuwe ver- pakking een gewichtsbespa- ring op van 10 gram per bus- je. Dezelfde vernieuwingen zijn toegepast op de grotere bus Nezo keukenzout, voor gebruik in de keuken. Ook de papieren pakken Jozo zout zijn aangepast aan de nieuwe stijl. Aan Jozo is jodium toe- gevoegd om struma (vergro- ting van de schildklier) te voorkomen. Nezo tafelzout, 125 g, 0,79; keukenzout, 750 G, 1,09; Jozo KEUKENZOUT, 1 KILO, 0,85 ding in de oven of magne tron. Het nieuwe assortment bestaat uit een Cantonese vleesschotel (Chinese schotel van rijst, varkensvlees, diver se groenten, ananas, sojasaus en gembersap), een kipschotel grandmere (kip op grootmoe- ders wijze met aardappels en diverse groenten) en macaroni (volgens Italiaans recept met rundvlees, diver- verkrijgbaar. Bijvoorbeeld de roerbakmix (400 g) met onder andere mai's, broccoli en bleek- selderij die u zo uit het zakje in de wok of koekepan op hoog vuur knapperig bakt of de italiaanse groentemix (met courgette, rode paprika en prei) voor de macaroni en spaghetti. Voor de Chinese maaltijd is er Chinese groente mix of nasi-bamimix. U vindt deze panklare groenten in de koelvitrine van de groente- en fruitafdeling.©© se groenten, kaas en knof- look). Naast buitenlands getinte maaltijden maakt de AH Traiteur ook een smakelijke 'Hollandse pot': zuurkoolschotel met ananas (met ham en varkensvlees), andijviestamppot met rund vlees, snijbonenstamppot met rundervink en visschotel met broccoli en wortel. AH Traiteurmaaltijd, 850 OF 1000 G, VANAF 7,49 Nog even en tuinmeu- belen en parasols gaan weer in de schuur ofnaar dezolder. Omuw artikelen heelhuids de winter door te laten komen, kunt u nu alvast de volgende voorbereidingen treffen. 0 Kunststof meubelen kunt u het best met een zachte borstel afvegen en indien nodig met een mild sopje (bijvoorbeeld Albi Vloeibare zeep) afnemen en laten drogen. 0 Afritsbare bekleding van de kussens van uw tuinstoe- len kunt u wassen in lauw water met een inweekmid- del (bijvoorbeeld Biotex). Spoel de bekleding daarna goed uit en laat haar dro gen. Niet-afritsbare bekle ding kunt u afnemen met een vochtig doekje en een zachte borstel. 0 Voor het schoonmaken van de parasol heeft u een zonnige dag nodig. Zet de parasol op en stof hem af. Maak een mild sopje en bor stel hem daarmee schoon. Spoel de parasol met water na en laat hem opengeklapt drogen. Klap hem pas weer in elkaar als hij helemaal droog is, anders kan de stof gaan krimpen. Panklaar betekent bij AH dat u de groenten niet meer hoeft schoon te maken, te wassen of te snijden. Het panklare assortment is de laat- ste tijd aanzienlijk uitgebreid. Naast nieuwe panklare groen ten zoals sperziebonen (200 g) en snijbonen (150 g) zijn bij AH nu ook allerlei groentemixen CtSt&f 0 Ook rieten of rotan meu belen kunt u in de winter het beste binnen zetten. Ze kun- nen worden schoongemaakt met een sopje van een al- kaiivrije zeep, bijvoorbeeld afwasmiddel. Oftewel in het Engels: 'Buy, try en win'. Zo luidt de naam van de actie random Engel- se produkten die bij AH verkrijgbaar zijn. De actie bestaat uit een wedstrijd, waarbij u prach- tige prijzen kunt winnen. Bijvoorbeeld een Rover mini royal, een reis voor twee personen naar Engeland, een Wedgwood ontbijt- servies of het boek 'Een culinaire reis door Groot-Brittannie'. In de AH-win- kel ligt een deelnameformulier voor u klaar. U dingt mee door een slag- zin af te maken en vijf streepjescodes op te plakken van de deelnemende Engelse produkten (Brits lamsvlees, Fame salmon, Cheddar kaas, Chivers marmelade, Choice Grain Biscuits, Greenfields kwaliteitsvlees, Jacobs cream crackers, jordans original crunchy, Lea and Perrins sauce, Mar- mite, McCormick, Penquin chocolade, Ryvita, Stilton kaas en Weetabix). Voor 14 november 1994 moeten de deelnameformulieren in het bezit zijn van Food from Britain. Het adres en overige bijzonderheden vindt u op het deelna meformulier. Good luck. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 93