Mosselpan Wat zegeltjes kunnen opbrengen na een paar jaar sparen en beleggen Kaastengels voor bij de borrel Nieuwe reformprodukten Welke koffie wilt u? Caloriearme dressing met verrassende smaken BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIIN VERVOLG BLADZIJDE 1 •/jrwiiJnJUwuv, """WW* I, Voor slechts 19,90 is de mosselpan verkrijgbaar, waarin u de verse mosselen kunt koken. De emaille pan heeft een deksel met hand- vatten, zodat u de mosselen tijdens het kookproces mak- kelijk kunt omschudden. Het hoge deksel maakt het toe- nemen van het volume van de mosselen tijdens het kookproces mogelijk, en kan aan tafel bovendien gebruikt worden om de lege schelpen in te doen. De inhoud van de pan is afgestemd op de stan- daardverpakkingen van ver se mosselen, namelijk twee kilo. De pan is geschikt voor zowel gas-, elektrische als keramische kookplaten. Na- tuurlijk kunt u in de pan ook andere gerechten bereiden. Kaastengels van Topking zijn loempiaatjes gevuld met Goudse kaas. De loempiaatjes hebben een pittige smaak, een stevige kaasvulling en een knapperige buitenkant. Kaastengels kunnen recht- streeks uit de diepvries de frituurpan in en smaken uit- stekend bij de borrel. Topking kaastengels, IOstuks (150 g),/6,25 Op 14 februari 1992 is het AH Vaste Klanten Fonds (het beleggingsfonds van AH) van start gegaan. Mevrouw Giep- mans-Smits uit Eindhoven ruilde een paar weken later drie voile AH zegelboekjes in voor haar eerste unit AH Vaste Klanten Fonds. Nu is ze uitgeroepen tot de grootste deelnemer van het Fonds, zij bezit op dit moment de meeste units. 'Fantastisch. Wat zegeltjes kunnen opbrengen na een paar jaar sparen en beleggen! Alle units heb ik gekocht met zegelboekjes. Nu moet ik wel zeggen dat ik veel inkopen doe bij AH, niet alleen voor prive gebruik, maar ook voor onze eigen zaak. Natuurlijk ga ik niet uit- Mevrouw Giepmans-Smit is de grootste deelnemer aan AH's Vaste Klanten Fonds. sluitend voor de zegeltjes naar AH. Ik vind de AH gewoon een prettige winkel, ze voeren een ruim assortiment en de service is goed.' Het zegeltjes-plakken besteedt ze uit aan haar zes kleinkinderen. 'Met z'n al ien houden we de koers en de rentestand in de gaten. Zo leren ze spelenderwijs hoe aardig sparen en beleggen kan zijn. Straks als ze op kamers gaan of gaan studeren, krijgen ze een gedeelte van het geld op hun rekening gestort.' Van Zonnatnra is er nu een geheel nieuwe variant spaghetti en macaroni: sojaspaghetti en sojamacaroni. Bij de bereiding van de pasta wor den tarwe en soja gebruikt. Door de toevoeging van soja bevat de pasta meer eiwitten, ijzer en vitamine B. U kookt sojapasta op dezelfde manier als 'gewone' pasta. Tegelijkertijd intro- duceert Zonnatura nog drie nieuwe produkten. De yoghurtwafel is een variatie op de rijstwafel. Het friszoete yoghurtlaagje maakt beieg over- bodig. Speciaal voor mensen met een over- gevoeligheid voor koemelkeiwit of melksuiker heeft Zonnatura het assortiment sojadranken uitgebreid met sojadrink natureI verrijkt met cal cium. Het calciumgehalte van deze sojadrink is net zo hoog als die van gewone melk. Bij ge wone sojadranken ligt het calciumgehalte la ger. De nieuwe pikante zonnebloempitten smaken lekker bij een drankje, maar even een 'handje- vol tussendoor' valt ook niet te versmaden. Zonnatura sojaspaghetti of sojamaca roni, 500 G, 2,79; yoghurtwafels, 6 stuks, 2,99; sojadrink naturel verrijkt MET CALCIUM, 1 LITER, 2,99 OF PIKANTE ZONNEBLOEMPITTEN, 100 G, 2,19 ®C Nescafe cafe a la carte heeft met een drietal nieuwe koffiespecialiteiten die in een handomdraai te bereiden zijn. De cappuccino is er nu ook in een cafe'inevrije variant. En naast de Wiener melange zijn er twee nieuwe soorten bijgekomen: Irish coffee en cafe amaretto. Irish coffee is koffie met een romige laag melkschuim en een vleugje whiskey-aroma. In een kopje cafe amaretto proeft u aman- dellikeur. Het enige wat u moet toevoegen aan de in houd van de zakjes is water dat net van de kook af is, en klaar is uw koffie. Nescafe cafe a la carte CAPPUCCINO CAFEINEVRIJ, 10 ZAKJES A 12,5 G, 4,99;© Irish coffee, 8 zakjes a 25 G, 4,99 OF AMARETTO, 2 8zak)esA19g,/4,99 AH KLANTENKRANT Q Remin heeft onder de naam Salata twee bijzondere dressings voor over de sla of rauwkost. Salata bevat geen olie en is caloriearm. in de Salata tuinkruidendressing worden bosuitjes en paprika gecombineerd met dragon en peterselie. De tropische vruchtendressing smaakt fris en fruitig door de toege- voegde ananas, perzik, man go en druiven. De Salata tuin- kruiden bevat 45 Calorieen per 100 ml en de Salata tro pische vruchten bevat 90 Calorieen per 100 ml. Remia salata tuinkruiden- OF tropische vruchten dressing, 450 ml, 2,59

Allerhande | 1994 | | pagina 89