50.000-ste deelnemer 'uit puur enthousiasme' De grote pannekoekdag BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIjN Nieuw: Italiaanse azijn Verse dressing voor pittige salade Nieuwe kant-en-klare baby- en peutervoeding Eigenlijk zijn bet deze maand niet zozeer tips voor thuis, maar tips voor onderweg. Als u de auto voor vertrek goed 'inricht', dan begint de vakan- tie voor uwgezinal op het mo ment dot u wegrijdt van huis. 0 Voor het verzamelen van afval tijdens de vakantiereis in de auto is het sigarettenasbak- je vaak te klein. Als u een plas tic zak hiervoor reserveert, blijft het opgeruimd in de auto. U kunt de zak afsluiten met een wasknijper. Mevrouw Irene Vis-Crone uit Zoetermeer is gehuldigd als de 50.000-ste deel nemer aan het AH Vaste Klanten Fonds. In haar 'eigen' AH-winkel aan de Middelwaard in Zoetermeer werd ze daarvoor uitgebreid in de bloemetjes ge- zet en kreeg ze cadeaus en een waardecheque. 'Ik spaar maar zo af en toe ze- geltjes, niet eens regelmatig,' vertrouwde mevrouw Vis AllerHande toe. 'Op een gegeven ogenblik kreeg ik een folder van het AH Vaste Klanten Fonds in handen en toen dacht ik: ik ga eens drie boekjes sparen en zo'n aandeeltje kopen.' Met haar deelname overschreed het fonds - dat in februari 1992 startte - de grens van 50.000 deelnemers. Betekent dit dat mevrouw Vis nu de smaak te pakken heeft? ']a,' zegt ze volmondig, 'het is puur enthousiasme waaruit ik begonnen ben en ik denk wel dat ik nu doorga.' Grand'Italia introduceert twee nieuwe soorten azijn: t'aceto di vino al bgsilico (wijn- azijn met basilicum) en I'aceto balsamico (balsamico- azijn). De eerste is een witte wijnazijn waarin u een vleug- je basilicum proeft. De balsa- mico-azijn is van oudsher een speciaiiteit uit de Itali aanse keuken. Deze wijnazijn wordt enkele jaren bewaard in vaten van verschillende speciale houtsoorten, waar- door een bijzonder aroma ontstaat. Beide azijnsoorten komen goed tot hun recht in zelfgemaakte dressings en sauzen. Grand'Italia i.'aceto di VINO Al BASIUCO OF BALSAMICO, 0,25 LITER, 4,99 ®m ■A - "J*t NNV.fcQt.KMlA v.,-'/;*" mBSKOL 0 Er zijn speciale opbergzak- ken bij goed gesorteerde huis- houdelijke artikelenzaken ver- krijgbaar die aan de achterkant van de voorstoelen bevestigd kunnen worden. Hierin kunt u bijvoorbeeld speelgoed en boeken op een overzichtelijke manier opbergen, zodat uw kinderen hun spulletjes direct bij de hand hebben. 0 Bentuinhetbezitvaneen walkman, dan kunt u casset tes of CD's met kinderlied- jes of verhalen meenemen. Zo worden uw kinderen urenlang beziggehouden. 0 Verras uw kinderen tijdens de autorit eens met een strip- boek of een tijdschrift met spelletjes. 0 Even wegdommelen op de achterbank verkort de reis aanzienlijk. Met een klein kus- sentje en een plaid of badlaken bent u of de kinderen zo in dromenland. Op zaterdag 24 September 1994 wordt in Avonturenpark Hellendoorn door Koopmans 'de grote pannekoekdag' georganiseerd. Op deze bijzondere dag wordt de grootste pan- nekoek van Nederland gebakken. Kinderen maken kans op een van de tachtig uitnodigingen voor deze dag als ze meedoen aan de zomeractie rond Koopmans pannekoekmix speciaal. Hiervoor I kunnen ze voor 20 augustus 1994 een werkstuk inleveren, waar in Koopmans en pannekoeken-eten centraal staan. Dat kan bij- voorbeeld een zelfgemaakte fantasiepannekoek zijn of een zelf- bedacht pannekoeklied. Nadere gegevens over de wedstrijd vindt u op de pakken pannekoekmix speciaal van Koopmans. In de koelvitrine van de groenteafdeling krijgen de sladressings van Johma Greenworld er een nieuwe variant bij. Naast de thousand islands- en yoghurt-dressing is er nu ook een kuipje met blue cheese-dressing. Deze ver se sladressing bevat onder andere blauwschimmelkaas, worcestershiresaus, peterselie en mosterd. Speciaal ont- wikkeld voor liefhebbers van een pittige saiade. De dressing is ook geschikt als dipsaus voor bijvoor beeld plakjes kom- kommer, tvorteltjes of bloemkoolroosjes. Johma Greenworld BLUE CHIUSL-DRILSSINO, 100 G, 0,99 varianten (pappen, sappen en maaltijden), afgestemd op kinderen tot 3 jaar. Alle varianten zijn gebaseerd op de Richtlijnen Zuigelingen- voeding. De klik bij opening en de'sieever'(vergrendeling van het deksel) garanderen een vers produkt. Prijs vanaf 1,69 ©3)®© Liga Bledina brengt naast de klassieke baby- en peuter- maaltijden ook ge- rechten met zalm, kalkoen en lamsvlees. Zo wennen kinderen al op jonge leeftijd aan diverse smaken. Het assortiment be- staat uit veel smaak- AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 61