Potchrysanten in de kleur van uw interieur BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Klanten vragen Op dezeplaats aandacht voor regelmatig gestelde vragen aan de AH Servicelijn. Vragen op het gebied van produkten en receptuur zijn opgenomen in de rubriek Vraag en Antwoord van AllerHande. Tot welke temperatiiur kan de AH Keukenspaan worden gebruikt? Ik heb een kunststof keukenspaan van melamine gekocht. Ik wilde graag weten tot welke temperatuur ik deze kan ge- bmiken. Mevr. L. te V. De AH Keukenspaan kunt u gebruiken tot een temperatuur van 180 °C. Door de specifieke eigen- schappen van de kunststof melamine is het zeer geschikt voor gebruik in de keuken. De spaan is goed schoon te houden door het gladde oppervlak en kan tegen een stootje, waardoor de spaan niet snel zal breken. De keu kenspaan is uitermate geschikt voor pannen met een anti-aanbakbodem. Bovendien kan keukengerei van me lamine in de vaatwasmachine. In het assortiment van de grotere AH-win- kels (met een op de deur) vindt u van dit materiaal ook een roerlepel, soeplepel en sauslepel. Kunnen deelnemers in het AH Vas- te Klanten Fonds de aandeelhou- dersvergadering van Ahold bijwo- nen? Ik ben deelnemer in het AH Vaste Klanten Fonds. Omdat het fonds voor 50% belegt in aandelen Ahold vraag ik me af of ik ook de aandeelhoudersver- gadering kan bijwonen Mevr. W. te D. A Is bewaarder van het AH Vaste Klanten Fonds treedt op het Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor te Amsterdam. Juri- disch gezien is het Trustkantoor eige- naar van de aandelen en handelt voor rekening en risico van de deel nemers in het AH Vaste Klanten Fonds. Alleen het Trustkantoor kan de aandeelhoudersvergadering bij wonen omdat het als eigenaar van de aandelen stemrecht heeft. Als u het leuk vindt om de aandeelhouders vergadering bij te wonen, adviseren wij u een aandeel Ahold te kopen. Op hoeveelgraden kunnen degeleAH Huishouddoekjes gewassen worden? Op de verpakking van de gele huishoud doekjes van uw eigen merk staat venneld dat de doekjes wasbaar zijn in de was- machine. Er staat echter niet bij op hoe veelgraden ze gewassen kunnen worden. Kunt u mij dit vertellen? Mevr. L. te R. De doekjes zijn 'kookvast'. Dat wil zeggen dat ze maximaal bij een temperatuur van 90 °C gewassen kun nen worden. Het is natuurlijk niet al- tijd nodig het doekje zo heet te was- sen, het ligt eraan hoe vuil het doekje is. Het AH Huishouddoekje is gemaakt van viscose. Er is een holle vezel ge bruikt om ervoor te zorgen dat het doekje veel vocht kan opnemen. Door het gebruik zal de holle vezel in elkaar gaan zitten waardoor er enige krimp optreedt. UITLOTING CEEHORN OBLIGATIES Ceehorn deelt mede dat er in mei 1994 weer een uitloting heeft plaatsgevonden van de 8 -12 '/2 obligaties 1972 per 1978/1998. Bij het ter perse gaan van deze Klantenkrant was het resultaat van deze zeventiende uitloting nog niet bekend, maar dit is wel vermeld op de raambiljetten die u per 1 juli in de AH-winkels aantreft. De uitgelote obligaties van 100,- en 1.000,- nominaal, voor- zien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% aflos- baar op 1 juii 1994 en betaaibaar bij de hoofdkantoren van de ABN-AMRO Bank N.V. te Amsterdam, Rotterdan, Den Haag en Zaandam en op het kantoor van Ceehorn, West- zijde 37 in Zaandam. De uitgelote obligaties kunnen te- vens, tegen afgifte van een ontvangstbewijs, worden in- geleverd bij alle winkels van Albert Heijn. Van de in voor- gaande jaren uitgelote obligaties zijn nog niet alle stuk- ken terverzilvering aangeboden. Bij de kassa's kunt u een nummeropgave krijgen van alle tot en met heden uitge lote obligaties. Wat dacht u van een heel rijtje of groepje potchrysanten in een kleur die bij uwinterieurpast?Op de bloe- men- en plantenafdeling van Albert Heijn haalt u nu twee rijkbloeiende potchrysanten voor slechts vijf gul den. Thuishoudtdepotchrysantvan een lichte plaats en van regelmatig water geven. Als u de uitgebloeide potchrysant in het voorjaar in de tuin zet, dan groeit ze uit tot de hoogte van een snijbloemchrysant. De chry- sant is al een zeer oud cultuurgewas, die ver voor onze jaartelling in China werd geteeld. Op dit moment wordt de chrysant veel in het Westland gekweekt. Van stekje tot bloeiende potchrysant duurt ongeveer acht weken. Om ervoor te zorgen dat de potchry sant gaat bloeien, moet het ten minste twaalf uur donker zijn per dag. Hiervoor wordt in de kas ge bruik gemaakt van een verduiste- ringsscherm, dat tevens energie- besparend werkt. Als de potchrysant begint te bloeien, verhuist ze van de kas naar de winkels. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 70