Delicatesse kazen van ver en dichtbij Milde cosmetica in opkomst Voor elk haartype een shampoo Nieuw: pijnboompitten en rozijnen/bakmix Knapperig begin van de dag juhl heeft haar assortment shampoos vernieuwd, alle zijn afgestemd op indivi- duele haarverzorging. Voor gespleten haarpunten komt bijvoorbeeld acaciahoning in aanmerking, mint voorkomt het snel vet worden van het haar, perzikolie geeft een na- tuurlijke geur en glans, anti-roos houdt het haar en de hoofdhuid roos vrij. Er zijn ook Guhl shampoos voor dun, droog, gekleurd en wit of grijs haar. De nieuwe Sanex shampoo hydroprotector onderhoudt en beschermt de natuur- lijke vochtregulering van haar en hoofdhuid. U kunt kiezen uit Sanex shampoo hydroprotector voor nor- maal haar, droog haar en anti-roos. Guhl shampoo, 200 ml, 9,95®® Sanex shampoo hydro protector, 250 ml, 5,99 of 400 ml, 7,99 Star's pijnboompitten hebben een verfijnde smaak, die goed uit- komt als u ze in een anti- aanbakpan lichtbruin bakt. Pijnboompitten smaken lek- ker bij salades, wild, vlees, vis en gevogelte, pasta's, auber- ginegerechten, zoete en zure sauzen en banket (bijvoor beeld in plaats van gerooster- de amandeien). Ook nieuw van Star's is de rozijnen/bak mix, een melange van bruine en gele rozijnen, orangeade en citronade. Een kant-en- klare mix voor bijvoorbeeld rozijnenbrood, cake, sauzen of door salades. Star's pijnboompitten, 100 g,/2,69 Star's rozijnen/bakmix, 250 g,/1,49 In combinatie met melk of yoghurt begint de dag goed met Jordans country crisp pas sion fruit of luxury raisins. Country crisp bestaat uit een melange van geplette haver, gerst en gepofte rijst. In de variant passion fruit zitten stukjes passievrucht die ge- vriesdroogd zijn, zodat ze hun natuuriijke smaak be- houden. In luxury raisins zitten grote sappige rozij nen. Country crisps zijn ook lekker als tussendoortje. Jordans country crisp Milde cosmeticaprodukten worden steeds vaker gebruikt. Zo zijn naast milde shampoos, douche- en badprodukten, ook milde deodorants in trek. Milde produkten zijn licht geparfumeerd en aangepast aan de natuuriijke zuurgraad van de huid; ze zijn pH-neutraal. Albert Heijn introduceert de nieuwe AH Deodo rant extra mild- (ver- krijgbaar in een spray, roller of verstuiver). De huidbacterien zetten transpiratievocht om in een hinderlijke geur. De nieuwe deodorant van AH remt de groei van deze bacterien en kan ook worden ge bruikt door mensen met een gevoelige huid. Overigens zijn alle deodorants van AH huidvriendelijk en dermatologisch getest. PASSION FRUIT OF LUXURY RAISINS, 375 G, 3,89 (D©@ Bij Albert Heijn kunt u kennismaken met vele nieuwe soorten delicatesse kazen. Geschikt voor op toast, op een kaasplankje, als onderdeel van een uitgebreide brunch of lunch, als dessert of bij wijn. Kortom ook voor kaasspecialiteiten kunt u bij AH terecht. Hier komen de buitenlandse kazen: Mirabo met wal- noot is een vers gerijpte kaas waarin stukjes walnoot verwerkt zijn. Le Baniou (150 g) en Le Pie d'Anglois (200 g) zijn kleine ambachtelijke kaasjes met een vast ge- wicht. Le Baniou smaakt romig en pittig en komt uit de Pyreneeen. De Franse Le Pie d'Anglois is zacht, smeui'g en romig. Fol Epi is een harde kaas uit Frankrijk, is romig en smaakt licht nootachtig. Uit Engeland importeert AH Glenphilly met whisky. Door de toevoeging van whisky aan de cheddarachtige kaas krijgt ze een pittige en bij- zondere smaak. Cambozola is een samengaan van Franse Camembert en Italiaanse Gorgonzola. Het resultaat is een romige, zachte, licht pikante kaas met witschimmei van buiten en blauwe aders van binnen. Uit Belgie komt Paillardin, een romige zachte witschimmelkaas die ge- maakt wordt in boerenmokken, waardoor de kaas zijn typische vorm krijgt. En nu de Hollandse kazen: Orienta kaas is kruidig en pit- tig, bereid met fenegriek en koriander; kruiden uit de oos- terse keuken. EKO kaas wordt ambachtelijke gemaakt met melk van ecologische bedrijven. Het EKO-keurmerk is uw garantiebewijs. Geitenkaas met knofiook en pe- terselie en geitenkaas met paprika en ui.Exdusief voor AH heeft chefkok Cas Spijkers twee geitenkaasjes 'ont- worpen': een met Goudsbloemen en een met aardap- pelschillen. De eerste bevat Goudsbloemen en brandne- tel; de tweede ui en aardappeischillen. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 69