AH-zuivel nieuw in het pak Proef met gekookte groenten ^oooschapp^ ACTUEEL NIEUWS VAN ALBERT HEIjN I U N I 1994 Na tien jaar maken de oude vertrouwde pakken met AH-zuivelprodukten plaats voor een nieuwe generatie. Het eigentijdse ontwerp valt op door de frisse kleur- stelling en de natuurlijke uitstraling. euws haifvolEe melk vanille via AH KLANTENKRANT Bij de ontwikkeling van het nieu we ontwerp hebben de ontwer- pers rekening gehouden met de her- kenbaarheid, zodat u snel het door u gewenste pak kunt pakken. Blauw blijft de kleui van de melk, rood voor de karnemelk en groen voor de natu- rel yoghurt. Om te voorkomen dat u met voile melk thuiskomt in plaats van halfvolle melk, behouden de pak ken de kleurschakeringen. Ook bij het nieuwe ontwerp zit in de donkerblau- we pakken de voile melk, in de iets lich- ter blauwe de halfvolle melk en in het lichtblauwe pak de magere melk. Soortgelijke kleurnuances vindt u ook bij de naturel yoghurt. Naast de kleur- aanduiding herkent u de melkartike- len aan de M die staat afgebeeid op een pak, de yoghurtartikelen aan de Y en de vla's aan de V's. In de testwinkel in Zaandam heeft Albert Heijn groepen consumenten Lees verder op bladzijde 2 Van oud naar nieuw De oude verpakkingen worden eerst opgemaakt, zodat het kan voorkomen dat u gedurende enige tijd in de win- kel zowel oude als nieuwe pakken te- genkomt. Natuurlijk is de inhoud van beide pakken gelijk: verse zuivel. Weinig tijd en toch een maaltijd thuis serveren? Dat kan met kant- en-klare gekookte groenten. In ca. 150 winkels van AH zijn ze nu op proef verkrijgbaar. De nieuwe kant-en-klare groenten (verkrijgbaar in de koelvitrine op de groenteafdeling) zijn beetgaar en lichtgekruid, zodat u ze volgens de bereidingswijze op de verpakking of op uw eigen manier kunt bereiden. Ze zijn verpakt in een magnetronbakje en -folie, waardoor u ze in de magne tron heel snel kunt opwarmen. De groenten zijn een beperkt aantal da- gen houdbaar. De soorten groenten waarmee de proef wordt gedaan zijn: tuinbonen, doperwtenmix, Parijse worteltjes, mai'smix, Chinese groen ten en tyrolienne (mix van doperwten, worteltjes en peultjes). Dit assortment wordt aangepast aan de seizoenen. Voordeel van de gekookte groenten is niet aileen het gemak, maar er komen ook geen kookluchtjes in huis. Ook zijn er verschillende van deze soorten groenten in een bakje verkrijgbaar. SCHRIJFBLOK MET MlLIEUKEUR Bij AH is nu een schrijfblok verkrijgbaar dat het Milieukeur van Het Keurmerk- instituut Konsumentenprodukten heeft gekregen. Voor het schrijfpapier bete- kent dit onder andere dat het papier ge- maakt is van 100% oud papier en dat het papier niet met chloor mag zijn gebleekt. Bovendien wordt het tweezijdig gebruik van het blok bevorderd door de verbin- ding van de pagina's aan de zijkant door middel van een ringband. ZO BLIJFT UW KRISTAL MOOI Steeds meer AH-klanten doen mee aan de spaaractie, waarbij u kristallen glazen en karaffen met grote korting in uw be- zit kunt krijgen. In deze Klantenkrant be- steden we aandachtaan hetonderhoud. Zie de rubriek 'Tips voor thuis' op biz. 5. Rectificatie In de AH Klantenkrant in AllerHande3zijn para-sitop kogels aan- geprezen als zouden deze motten en molten verdrijven en bestrijden. Om op deze manier het middel aan te prijzen, is in strijd met de bestrijdingsmiddelen- wetgeving. Wij bieden hiervoor onze excuses aan. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 115