X ®ssa® fflnl ff Shampoo voor hooep- NiUTRALI SHAMPOO De shampoos van het merk Neutralia reinigen op milde wijze en houden het natuurlijke evenwicht van hoofdhuid en haar in stand. PH-neutraal, hypo-aller- geen, zonder kleurstof of zeepen voorzien van anti-kalkbestanddelen. VOOR ILK WAT WILS AH's eigen shampoo- en cremespoelinglijn 'Selective' biedt voor ieder type haar een passende verzorging. Keratineshampoo en cremespoeling zijn bijvoorbeeld bijzonder geschikt voor gekleurd of gepermanent haar. Door toevoeging van keratine hebben deze produkten niet alleen een reinigende, maar ook een haarherstellende werking. Overige produk ten in deze serie zijn: Vitamineshampoo plus cremespoeling (voor dagelijks gebruik voor vet haar), Proteineshampoo en cremespoeling (voor normaal tot droog haar) en Lecithineshampoo plus cremespoeling (voor droog, dof of beschadigd haar). HUIO IN HAAR Nieuw van Sanex is de shampoo hydroprotector, een shampoo die de natuurlijke vochtregu- lering van haar en hoofdhuid onder- steunt. De sham poo bevat pro-vitamine BS en is pH-neutraal voor de hoofdhuid. Dermatologisch getest en geschikt voor dagelijks gebruik. ciale shampoo. Naast shampoos en creme- spoelingen kunt u uw haar zo nu en dan een extra oppepper geven in de vorm van een conditioner mousse of intensieve condi tioner. U helpt daarmee het voorkomen van gespleten haarpunten en het haar gaat er weer glanzend uitzien. Hondige tips Naast het gebruik van goede produkten kunt u met een aantal tips uw haar zo veel mogelijk ontzien. Borstel uw haar voor het wassen goed door. Was uw haar voorzichtig en masseer daarbij de hoofdhuid met uw vingertoppen (niet met de nagels). Gebruik niet te veel shampoo in een keer. De kans dat er shampoo in het haar achterblijft is groot en shampooresten zorgen voor schil- fertjes op de hoofdhuid. Pas Never nog een wasbeurt toe. Spoel het haar goed uit met lauwwarm water. Als u een cremespoeling gebruikt, moet deze net als shampoo goed uitgespoeld worden. Er is echter ook een cremevoeding die u na het inmasseren niet hoeft uit te spoelen. Alle voedingsstoffen worden hierdoor in het haar opgenomen. Droog uw haar altijd voorzichtig af, voor- kom ruw of hardhandig wrijven. Voorzichtig droogdeppen is beter voor het haar. Begin uw haar bij de pun- ten te kammen. Drogen aan de lucht is het beste voor uw haar. Wilt u toch een fohn gebruiken, zet deze dan Never niet in de warmste stand. VOEDING EN CLANS Om droog, dor of beschadigd haar van extra voeding te voorzien, is de conditioner mousse van Elseve de makkelijke uitkomst. De lichte en rijk schuimende mousse is snel en simpel in gebruik, uitspoelen is niet nodig. Voor ver- schillende haartypen ontwikkeld, voorzien van een huidvriendelijke pH-waarde en dermatologisch getest. Complete verzorging Pantene Pro-V shampoo versterkt en verzorgt het haar, dankzij de werkzame eigenschappen van het pro-vitamine B5-complex in dit produkt, die doordrin- gen tot in de kern van het haar. Pro-V verzorgende con ditioner bevat vochtvasthoudende bestanddelen die het evenwicht van het haar herstellen. Na het wassen onge- veer vijf minuten laten inwerken en vervolgens goed uit spoelen. Pantene Pro-V shampoo en conditioner in een reinigt en verzorgt het haar en is geschikt voor dagelijks gebruik.

Allerhande | 1994 | | pagina 113