^De L/^-wittbefe hebben een ituim asso/ttiment gonnep/todufeten. Qi leant fciegen ait antikekn met aiteen?opeade besc(ie/tmings|acto/ten en aoo/i i/e/tscliid Qende iiaicltypen. ^Me p/iodubten liebben een ding gemeen: ge gi|n aflfiemaaJ mifid aan samensteMing en dus ook geseliifet i/oo/i de meest gei/oedtge liaid. Voonichtig beginnen Regelmatig gebrvifeen Vet-brand? TREND iUbes<lieimiij 5 Si Steeds meer mensen hebben last van een gevoelige huid. Juist dan is optimale be- scherming tegen de zon van groot belang. Zonlicht bestaat namelijk uit verschillende soorten straling. Door de combinatie van ultraviolette A- en B-stralen en hitte kan uw huid uitdrogen en verbranden en daardoor haar soepelheid verliezen. Ook de conditie van uw haar kan door zonlicht, chloor- en zeewater aan kwaliteit inboeten. Wanneer u beschermd van de zon wilt genieten, doet u er goed aan om een paar tips in gedach- ten te houden. Laat uw lichaam geleidelijk wennen aan de zon. Vermijd de zon op het heetst van de dag (tussen 11.00 en 15.00 uur). Smeer uw huid regelmatig in met een beschermend zonnebrandprodukt. Deze produkten zijn er in verschillende beschermingsfactoren en zijn voor diverse huidtypen geschikt. De voor uw huid geschikte beschermings- factor kunt u eenvoudig bepalen: de waar- de van een beschermingsfactor wordt bepaald door de sterkte van het filter in het zonnebrandprodukt. Bijvoorbeeld: kunt u 15 minuten in de zon blijven zonder te ver branden? Dan kunt u in principe met een zonnebrandmiddel met beschermingsfactor 6 ongeveer een uur en twintig minuten in de zon blijven. Begin met een hoge beschermingsfactor. Zodra uw huid wat meer aan de zon gewend is, kunt u voor een lagere beschermingsfactor kiezen. Daarbij blijft een sunblocker verstandig voor de gevoelige plekjes: neus, oorlellen, de tere huid rond uw ogen, knieen, voeten, borsten en schouders. Alle produkten zijn mild van samenstelling en dus kunt u ze zonder bezwaar regelma tig gebruiken. De produkten werken extra goed wanneer u deze een kwartier tot een half uur voor het zonnebaden aanbrengt. Als u veel beweegt en dus transpireert is een insmeerbeurt om de twee uur geen Voor de tere babyhuio Zwitsal in't zonnetje (zowel in milk als creme verkrijgbaar) geeft de tere baby- huid optimale bescherming tegen de invloed van de zon. Het produkt is waterbestendig, trekt snel in en plakt niet. Zwitsal na't zonnetje (ook in milk en creme verkrijgbaar) is speciaal ontwikkeld voor optimale verzorging en verfrissing na het zonnebad en brengt de vochtbalans van de babyhuid na het zonnen weer op peil. Zachtheid na DE ZON Nieuw in het AH-assorti- ment is de aftersunmilk (400 ml) van Delial. Deze milk werkt kalmerend, her- stellend, brengt het vochtgehalte op peil en verzorgt de huid. De verpakkingen van de Delial-produkten zijn vernieuwd, de geur is hetzelfde gebleven: aangenaam, niet over- heersend en lekker fris. De produkten zijn dermatologisch getest en zonder conserveer- middelen. overbodige luxe. Veel produkten zijn water proof (bestand tegen water). Toch is het verstandig het zonnebrandprodukt regel matig te gebruiken, zeker na het afdrogen van een natte huid. Want tegen afdrogen met een handdoek is een waterproofpro- dukt niet bestand! Wie verbrand is, kan de zon maar beter even mijden. Neem een lauwwarme dou che en smeer de huid in met een zachte, verzorgende aftersunlotion of een verkoe- lende bodylotion. Deze middelen herstellen het vochtgehalte in de huid en zorgen ervoor dat uw huid sneller herstelt van het verbranden. MILDE ZONNEBRAND- PRODUKTEN Steeds meer mens en hebben een gevoelige huid- De zonnebrandpro- dukten in het assortiment von AH ziin doorom mild von samen stelling. Dat bete- kent pH-neutrool, huid vriendeli ike grondstoffen en minder geparfu- meerd. Een veilig idee wanneer u uw huid ter bescher ming regelmatig wilt insmeren!

Allerhande | 1994 | | pagina 109