Feestelijke buitenverlichting Op roodgloeiende houtskool wordt overal in de wereld vlees of vis ge- roosterd. In Amerika weten ze er alles van. Het is het land van de klassieke barbecue en de royale porties. Bij zo'n 'real American BBQ' horen cheesebur gers en grote, geroosterde maiskolven! BRQdati. barbecuen c In ons land laat het weer zich moeilijk voorspel- len. Mooi (barbecue)- weer kan er ineens zijn! Besluit u daarom op het laatste moment te gaan barbecuen, dan heeft de slager van AH volop keuze uit gemarineerde en gekruide vleessoorten en worstjes. Een kant- en-klare salade of rauw- kost, wat kant-en-klare sausjes en stokbrood erbij en uw barbecue kan beginnen. Heeft u ruimet van tevoren de plannen al klaar, dan is het leuk om eens wat uitgebreider of op een andere manier te barbe cuen. Op z'n Ameri- kaans, oosters of Euro- pees bijvoorbeeld. KIP MET BARBECUESAUS (chicken with barbecuesauce) (hoofdgerecht, 4 personen) zout, 12 kipdrumsticks, 1 kleine ui, Een tuinfeest's avonds? Op de barbecue kunnen uw gasten zelf een hapje roosteren, bijvoorbeeld sate- of garnalenspiesjes. Feestelijke en praktische verlichting heeft u met anti-muggenkaarsjes in gekleurde houders. 1/2 fles tomatenketchup (a 450 ml), 2 eetlepels mosterd, 1 eetlepel azijn, 1 eetlepel bruine basterdsuiker, 1 eetlepel worcestershiresaus, 1 theelepel cayennepeper, 1 teentje knoflook, tabasco, keukenpapier Voorbereiden: In pan met ruim water en zout drumsticks ca. 10 mi- nuten zachtjes koken. Afgieten en laten afkoe- len. Ui pellen en heel 6 AllerHande Extra

Allerhande | 1994 | | pagina 6