voor 2 personen. Limburgs bier met hart en ziel. Kijk op het aktiekrat hoe u een van de Limburgse weekend-arrangementen in het historische Limburgse dorpje Arcen of 50% toegangsreductie voor de onderstaande Arcense attracties kunt winnen. Win n Limburgs weekend Arcense Bierhrm KasteeltuinenArceu Cruanbninderii De l/svoyel Arcense Bierbrouwerij In het historische Limburgse dorpje ligt de ambachtelijke Arcense Bierbrouwerij. Daar brouwt men net als vroeger nog steeds in koperen brouwketels en open gistkuipen bijzondere bieren, waaronder het Limburgse bier met hart en ziel: Arcener Pilsener Bier. Gedurende een rondleiding in de brouwerij kunt u zich wanen in de eeuwenoude kunst van het bier brouwen. Na afloop kunt u in de 'Proeverij' genieten van de prestaties van de Arcense brouw- meesters. Voor een rondleiding kunt u het gehele jaar reserveren (tel: 04703 - 2459). Kasteeltuincn Arccn In de tuinen van het uit 1653 daterende kasteel in Arcen, wandelt u door een dagelijks wisselend natuurdecor, vol kleuren en geuren, langs majestueuze grachten en monumentale bomenrijen, door rozen- en rododendrontuinen. De Kasteeltuinen Arcen, een van Europa's grootste tuinenparken, is onder alle weersomstandigheden goed begaanbaar en is van 27 maart t/m 23 oktober 1994 dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur geopend (tel: 04703-1882). Graanbrandcrij De IJsvogel Op korte afstand van de Kasteeltuinen Arcen bevindt zich de uit de middei- eeuwen stammende Wijmarse water- molen. Het graan dat in de watermolen wordt gemalen, wordt niet alleen gebruikt voor het bakken van brood. Het prachtige gebouw biedt ook ruimte aan Graan- branderij De IJsvogel, een van de weinig echt ambachtelijke jeneverstokerijen van Nederland. U kunt er dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur voor een boeiende excursie terecht (04703-1240).

Allerhande | 1994 | | pagina 57