L Wat kunt u met Culi-Naise? m 4 m Culi-Naise. Een beetje mayo, een beetje bio. Gouda's Lekker en Garnalencocktail: heerlijk en zo eenvoudig Glone Een hamburger speciaal Een tv-avondje? Mexicaanse saus (Advertentie) Zo'n maaltijd van een tartaartje, sla en patatfrites gaat er altijd in. En als u Culi-Naise gebruikt, zorgt u er voor dat het niet alleen goed smaakt. Want Cidi-Naise bevat veel minder vet (max. 35%). Lekker op de patat en heei lijk voor de sladressing. Een ideetje voor zo'n heerlijke sladressing: roer een eet- lepel Culi-Naise, een theelepel pittige mosterd en een scheutje halfvolle melk goed door elkaar. Zo klaar! Een feestelijk begin van elke maaltijd is een garnalencocktail. En die maakt u heel eenvoudig zelf! U koopt voor iedereen een half onsje garnalen (Hollandse zijn heel erg lekker, maar ook de Noorse smaken heerlijk en zijn een stuk goed- koper). U legt ze in een dessert- coupe op een fris blaadje sla en sprenkelt er een beetje citroensap over. Dan een laagje zelfgemaakte cocktail- saus en iedereen ziet dat u een meesterkok bent. Die cocktailsaus maakt u het lekkerste met Culi-Naise. Voeg tomatenketchup toe tot een licht-roze kleur ontstaat. Een klein scheutje whisky (of cognac ofvieux) en sherry. Wat peper uit de molen, een druppeltje tabasco en eventueel een beetje gember- siroop. Even proeven: heerlijk en makkelijk! Culi-Naise van Gouda's Glorie is zo te gebruiken op elk gerecht. En...Culi-Naise is ook een lekkere basis om heerlijk mee te kokke- rellen. De lekkerste dip- of fondue-sausjes bijvoorbeeld. Of over- heerlijke vis-, groente- of vleessalades, verrassende cocktails, frisse sla-dressings... Wat u ook maakt of eet, met Culi-Naise wordt het nog lekkerder. Want Culi-Naise is een hele fijne mayo- naise, bereid met Bio-Cultuur. Daardoor smaakt Culi-Naise niet alleen verrukkelijk zacht, maar bevat ook nog eens veel minder vet (max. 35%). Een broodje hamburger is natuurlijk pas df met een gebak- ken uitje en een lekker sausje. Neem daarvoor eens Culi-Naise. Door de milde smaak komt de smaak van het vlees beter tot zijn recht. Soms heb je het gewoon nodig, een avondje ontspannen voor de buis. Geivone chips met lekkere dipsausjes maker: zo'n avond compleet. U heeft natuurlijk uw eigen geheime receptjes daarvoor. Neemt u eens Culi-Naise als basis en u zult merken dat het nog lekkerder wordt. Of probeer ons receptje eens. Neem Culi-Naise en voeg naar eigen smaak toe: grof gemalen peper, knoflook, eet: paar druppeltjes tabasco, oregano, wat tomatenketchup, in blokjes gesne- den rode paprika, cayenne peper (voorzichtig!) en sambal. Even goed mengen en dipper: maar.

Allerhande | 1994 | | pagina 51