Vakantie-koken Recepten in dit nummer Internationaal barbeciren Kies uw picknick Eten en... drinken Service informatie Informatie en reacties uitsluitend: AH Servicelijn, tel.: 06-0305 Aanbiedingen geldlg van 3 t/m 14 mei 1994 Reclameprijzen die u in adverten- ties in dit blad tegenkomt, zijn geldig van dinsdag 3 t/m zater- dag 14 mei 1994. Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringere of gro- ter aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Met reclamecheque toch pro- fiteren van aanbiedingen Soms is de voorraad van een aan- bieding al op, terwijl er nog klarv ten van willen profiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reclamecheque krijgen, waarmee u een week later als de voorraad tegen de normale prijs weer is aangevuld toch dat artikel tegen de aanbiedingsprijs kunt kopen. Dit geldt niet voor 'zolang de voorraad strekt' aanbiedingen: die herkent u aan een sterretje in de advertentie. Welke produkten in welke winkels Produkten waarvoor in AllerHan- de Extra wordt geadverteerd of waarover wordt geschreven, kunt u in alle AH-winkels kopen, behalve wanneer er kleine omcir- kelde cijfers bij staan. Dan zijn die produkten alleen verkrijgbaar in AH-winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. De ingre dienten van de recepten in Aller- Hande Extra zijn in principe ver krijgbaar in alle winkels met een 3, 4 of 5 op de deur. Incidenteel kan het voorkomen dat een ge- noemd produkt alleen in winkels met een 4 of 5 op de deur ver krijgbaar is. Colofon AllerHande Extra is een speciale uitgave van AllerHande. Gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overge- nomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. 1994 Media Partners Uitgever: Albert Heijn bv Antwoordnummer 250 1500 VC Zaandam Bladmanager Joop Ploeger Redactie-coordinatie Annet Bouman Advertentie-administratie Wim Groot Assistentie en abonnementen Marja van't Veer Redactionele realisatie: Media Partners Amstelveen Hoofdredacteur Reijer Blankenspoor Art Director Ger Schoolenaar Chefredacteur Mieke van Laarhoven Redactie-assistente Astrid Maas Account Director Rene Repko Technische coordinatie Karl van der Vlies Druk: Rotogravure Etten Etten-Leur Goed gevulde soepen, zomer- frisse maaltijdsalades of snelle eenpansgerechten. In een mum van cijd zet u deze makkelijke vakantiemaal- tijden op tafel. Vanaf blad- zijde 32 Eten en drinken zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daarom de lekkerste zomerdrankjes, vanaf bladzijde joi een selectie uit de bijzondere bieren uit het AH-assortiment, vanaf bladzijde 5 Hoofdgerechten Aardappelomelet met chorizo en paprika 32 Bonenschotel, Mexicaanse met rookworst 33 Braadworstspiesjes 12 Cheeseburgers 9 Curry-maaltijdsoep 44 Kalkoenschnitzels, gemari- neerde 13 Kipdrumsticks, gemarineerde met koriandersaus 62 Kip met barbecuesaus 6 Krielaardappelsalade 40 Minestrone con pesto 44 Pastasalade met ananas, mango en noten (V) 39 Pastasalade met pesto en tonijn 64 Risotto met broccoli en kip 34 Salade met spekjes en knoflookcroutons 39 Spaghetti met Gorgonzola- courgettesaus 35 Tahoespiesjes met pinda- saus (V) 19 Tomaten-pindasoep, Indische met kip 46 Uien-vissoep 46 Vispakketjes, Chinese 18 Witte bonensalade met kom- kommer en olijven (V) 40 Bijgerechten Aardappels met kaas en kar- wijzaad (V) 14 Aspergesalade met kersto- maatjes en rookkaas (V) 65 Fruitsalade 8 Komkommer-yoghurtsoep, koude met dille 63 Koolsalade, zoetzure Chinese (V) 20 Maiskolven, geroosterde 7 Mie met koriander (V) 20 Salade, zeven-lagen 8 Stokbrood, warm met room- kaas en olijven (V) 14 Tapenade 61 Nagerechten Appels met rum-rozijnen 15 Fruitsalade met schuimpjes 70 Fruitspiesjes, exotische 19 Diversen Beaujolais, bubbling 25 Champenoisecocktail met Campari en sinaasappel 60 Cola met citroentic 25 Ginger crush 29 Kaas-broodspiesjes (V) 69 Kaascroissants, mini met perzik en spek 70 Komkommerdrink 27 Pannekoekjes, gevuld met dipsaus 68 Pisang shake 27 Vruchtenshake, romige 71 Witbier-bowl 29 V vegetarisch Of u nu Amerikaans, Europees of Aziatisch wilt barbecuen, deze AllerHande Extra geeft u er de lekkerste recepten voor! Vanaf bladzijde Genieten van een bijzondere picknick. Dat kan met de vele lekkernijen die deze 'picknickmand' u biedt. Kies zelf maar of u 'op chique' wilt of het picknickkleed uit- spreidt met de kinderen. Vanaf bladzijde AllerHande Extra 3

Allerhande | 1994 | | pagina 3