ZTZ DAAR TEMPERATUREN ken en nog een keer. Maar we hebben er elk jaar weer de grootste lol in. Het hoort er alle mtanm maal bii. Net als Wmh J de Dubbeldekkers en Saucisse van De komende zomer- ...MET HIER EN boven ons kleine land- TOT 850° CELSIUS. je. Want Nederland maakt zich het maar ver weg is van de op voor het nieuwe barbecue- magnetrons en de keramische seizoen. Avontuurlijk smullen. kookplaten. En dat betekent Barbecue in de tuin. Barbecue lekker hard werken voor je Unox die we elk jaar weer op de op het balkon. Barbecue op de eten. Barbecue bouwen, kooltjes roosters leggen. Voor Unox een boot. Op het dakterras. kopen, sausjes maken, mooi moment om Nederland Zelfs in de regen. vuur aanmaken, een geweldig barbecue seizoen Het maakt niet uit, als noS een keer aanma- toe te wensen. Eet smakelijk. Cajun-Saucisse met pikant sausje (4 per- Sesam-hamburgers met yoghurtsausje (4 per semen). Bestrijk 8 Unox somen). Roer 11/2 theelepel cajunkruiden door 11/2 Dubbeldekkers met 2 el. tomatenketchup. Bestrooi ze met 3 el. sesamzaad. el. olie. Bestrijk de 4 Unox Saucisses Naturel met Rooster ze op de barbecue in 4 min. aan beide kanten goudbruin. Roer 1 uit- dit oliemengsel. Rooster ze op de barbecue in 4 min. geperst teentje knoflook, 1/2 el.jijngehaktepeterselie, 4 el. mayonaise en 1 thee- remdom goudbruin. Bestrijk ze halverwege nog een keer met het oliemengsel. lepel dtroensap door 1 dl. yoghurt. Breng het op Roer veruolgens 2 el. mango-chutney en een mespmntje sambal oelek door smaak met zout en peper. Serveer dit sausje bij de 1 1/2 dl. tomatenketchup. Serveer dit sausje bij de Saucisses en maak het Dubbeldekkers en maak het geheel af met partjes geheel af met sneetjes stokbrood en een zomerse salade met uiringen. IHlOXl tomaat, schijfies gele paprika en peterselie. Thuis is waar Unox is.

Allerhande | 1994 | | pagina 24