Heerlijk bij de koffie, zomaar tussendoor of bij een uitgebreide broodmaaltijd. Albert Heijn heeft zeven heerlijke speciaalbroden van het AH-merk. Met een echte primeur: chocoladebrood! 16 AllerHande Albert Heijn is tegemoet ge- komen aan de wens van de klanten om te kunnen kiezen uit nog meer verschillende soorten lekker gevulde broden. AH noemt ze met recht: speciaalbroden. Maar welke te kiezen? We stellen ze aan u voor. Chocoladebrood met stodges chocolade Een nieuw speciaal- brood bij AH: chocoladebrood! Het is gemaakt van onder andere tarwebloem, bakkers- gist, een vleugje vanille, pure chocolade en rozijnen. Door het deeg wordt cacao gemengd waardoor het brood er chocola- debruin uit ziet. De chocolade is in stukjes door het deeg gekneed. De bakker noemt die stukjes 'chocoladechips'. Voor kinderen (en volwassenen) is deze broodvariant een echte traktade. AH Chocoladebrood is verkrijgbaar als een half ge- sneden brood van 400 gram. Lekker met bijvoorbeeld boter en/ofkersenjam. Zo eet u een 'Schwarzwalder-Kirschboter- ham'! Ambachtelijk gemaakt kren- tenbrood Het traditioneel ambachtelijk gemaakte kren- tenbrood van AH wordt bereid met onder andere tarwebloem, bakkersgist en een vleugje citroen. Het is rijk gevuld met krenten en rozijnen. Krenten zijn eigenlijk speciaal gekweek- te, kleine druiven gedroogd in de zon. En dat proeft u in dit vruchtenbrood. Het is pittig en een beetje ffiszuur van smaak. AH Krentenbrood is verkrijg baar als een half gesneden brood van 400 gram. Lekker met roomboter en oude kaas. Wie het nog Iek- kerder wil maken, roert door de roomboter een fijngesnip- perd bolletje gember. Ouderwets lekker rozijnen- brood Het ouderwets lekkere rozijnenbrood is gevuld met heel veel rozijnen. Ook rozij nen zijn gedroogde druiven, maar dan veel zoeter van smaak. AH Rozijnenbrood is verkrijgbaar als een half gesne den brood van 400 gram. Lekker met zoet beleg, bij voorbeeld honing of marme- lade. Of beleg met een zachte smaak, zoals jonge kaas of roomkaas.

Allerhande | 1994 | | pagina 18