AH Glazenactie een groot succes Handig kookboekje van AH voor ouders van baby's en peuters wirv it "Overdag ben ik druk met m'n hobby; na zessen doe ik mijn boodschappen" BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN geen smaakverlies op, het is caloriearm door het bra- den zonder braadboter en uw oven of magnetron blijft schoon. Niet alleen vlees is geschikt voor in de braadzak, maar ook wild, gevogelte, vis en groenten. Op de verpak- king staat een uitgebreide gebruiksaanwijzing. Ultra braadzakjes, 8 stuks (A 25 cm x 40 cm), f 2,75 Meer en meer klanten ma ken gebruik van de moge- Iijkheid om na zes uur bood schappen te doen bij AH. Met de nieuwe Ultra braad zak braadt u vlees gaar in oven of magnetron. U stopt het vlees in de braadzak, sluit de zak af en vervolgens braadt u het vlees. Dit systeem van braden biedt diverse voor- delen. Er treedt nagenoeg JLIe drie nieuwe koeken in het AH Banketassortiment maken de keuze er niet mak- kelijker op. Want wat dacht u van AH Wienerpuntenl Dit zijn boterkoekpunten bereid met 100% roomboter. Of pre- fereert u de AH Appelsterrenl Ook bereid met roomboter en gevuld met een frisse ap- pelvulling. Of geeft u toch de voorkeur aan de AH Kokos- kransen met kokos en room boter. Eigenlijk zijn ze alle drie niet te versmaden. AH WlENERPUNTEN, 250 G 6 stuks, 2,49 AH Appelsterren, 300 g 6 stuks, 2,29 AH Kokoskransen, 250 G 6 stuks, 1,99 @<D©© Praktisch: braden in een braadzak Banketassortiment uitgebreid Tot en met zaterdag 27 augustus 1994 kunt u bij AH sparen om tegen een aantrekkelijke prijs in het bezit te komen van een complete kristalcollectie. U kunt kiezen uit twee stijlen: Toscane en Bourgogne. Bij de kassa krijgt u bij elke 25 gulden aan boodschappen een gratis spaarzegei (bij 50 gulden twee spaarzegeis etcetera). Deze zegeis plakt u op de speciale spaar- kaart. 25 Spaarzegeis maken de kaartvol. Door het inleveren van de voile spaarkaart en een geringe bijbetaling kunt u de glazen van uw keuze meenemen. U hebt al twee schitterende glazen voor een voile spaarkaart en 4,95 (model 'Bourgogne'). Gedurende de hele spaaractie zijn er wekelijks twee bijzondere aanbiedingen waarmee u extra spaarzegeis kunt verdienen. Wilt u meer weten? In de winkel ligt de folder klaar met daarin een spaarkaart en een overzicht van de complete collecties. AH-WINKELS TOT 18.30 UUR OPEN Zoals de heer Smit uit Amersfoort bijvoorbeeld, 67 jaar en zelfstanding wo- nend. Overdag te vinden in zijn volkstuin en's avonds actief in hetverenigingsleven. Dagelijks heeft hij dus een druk pro- gramma. "Velen denken dat ouderen tijd genoeg hebben en overdag de booflschappen kunnen doen. Volgens mij is dat beeld aardig aan het veranderen. Er komen steeds meer ouderen die, als hun gezondheid het toelaat natuurlijk, meer en meer gaan ondernemen en langer actief blijven. Ik hoef alleen maar naar mezelf te kijken. Ik ver- veel me geen moment. Eigen- lijk heb ik het nog nooitzo druk gehadl Ik maak er geen ge- heim van dat ik blij ben dat mijn AH-winkel tot halfzeven 's avonds open is." 'Bourgogne' is gemaakt van ongesle- pen kristal. Bij (lit mocteme ontwerp is specinal aandacht besteed ami de eisen die wijnexperts aan de vonnge- ving van een glas stellen. De codec- tie bestaat nit: rode wijnglazen, witte wijnglazen, port-/sherrygla- zen, champagneglazen en een karaf. 'Toscane' is fraai geslepen kristal in een stijlvol en tijdloos ontwerp. De collectie bestaat uit: rode wijn glazen, witte wijnglazen, port-/ sberryglazen, champagneglazen, whiskyglazen, bier-Aongdrink- glazen en een karaf. et Babykookboek, tips en recepten voor uw baby I en peuter' is een praktisch en overzichtelijk kook boekje. Handig voor drukbezette ouders die hun baby of peuter een goede gevarieerde voeding willen geven. Er staan recepten in voor het hele gezin met eenvoudige aanpassingen voor de kleinste. Het geeft ook informatie over voeding voor als u met de kleine op reis gaat. Voorts staan er originele, verrassende recepten en tips in, en is er speciale^andacht voor feestelijke maaltijden. Het boekje blijft gewillig openliggen bij het recept van uw keuze. 'Het Babykookboek, tips en recepten voor uw baby en peuter' is verkrijgbaar in alle AH-winkels voor 6,95. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 117