Buitenlands eten in trek TIPS Korting op een complete maaltijd voor 2f Yoghurtsnoepjes met frisse en fruitige smaken P®|g Om nader kennis te maken met de serie Stniik complete maaltijd voor 2, geeft Struik 2,50 en portokosten retour via bank of giro tot 1 oktober 1994. Hiervoor stuurt u de streepjescode van een twee- persoonsmaaltijd op en ver- volgens wordt het bedrag op uw rekening gestort. U kunt kiezen uit vijf com plete maaltijden met vlees: Babi Pangang, Jachtschotel, BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Steeds meer Nederlanders maken op vakantie of in res taurants kennis met buitenlands eten. Ook thuis staat steeds vaker buitenlands eten op het menu. Geen wonder dat u in uw AH-winkei steeds meer buitenlandse produk- ten vindt. Dat ziet u al bij binnenkomst op de groente- en fruitafdeling. Aan buitenlandse verrassingen vindt u hier onder andere: mango, kiwi, ananas, lychees, tauge, arti- sjokken en aubergines. Bij de kant-en-klare maaltijden in pak of blik heeft u keuze uit moussaka, paeila, pasta- en rijstmaaltijden. Op de vieesafdeling behoren onder ande re shoarmavlees en buitenlands gekruide rollades tot de keuzemogeiijkheden. Op de kaasafdeling vindt u een ruim aanbod aan buitenlandse kaassoorten, zoals bijvoorbeeld: feta a la Greque, Gorgonzola, Brie en Mascarpone. Buiten landse diepvriesmaaltijden en pizza's zijn ideaal om snel en lekker een buitenlands menu op tafel te zetten. Met brood kan dat ook: croissants, stokbrood en kaiserbrotchen zijn hiervoor prima suggesties. Goulash, Kip sate en Stro- ganoff. In de verpakking vindt u behalve het blik ook een apart kookbuiltje met rijst. Allemaaltijdenzijnvrij van conserveermiddelen. Struik complete MAALTIJDEN VOOR 2, Babi Pangang, Jachtschotel, Goulash, Kip sate of Stroganoff, 660 g, 6,99 Een combinatie van een frisse yoghurtsmaak en di verse fruitsmaken in een snoepje, zo laten Goedhart Fruit-Yo's en Katja yoghurt- gums zich het best om- schrijven. In een zakje Fruit-yo's zitten niet minder dan zes verschillende sma- ken: zwarte bes, peer, aard- bei, pruim, perzik en fram- boos. De Fruit-yo's zijn ge- maakt van magere yoghurt- poeder en vruchtenconcen- traten. Ooknieuw in het as sortment van Albert Heijn zijn de verschillend gekleur- de Katja yoghurt-gums. Wel- ke van deze twee soorten yoghurtsnoepjes u ook kiest, het zal niet meevallen ervan af te blijven. De zomer is in aantocht en daarmee wordt de 'jacht' op ongewenste insekten weerge- opend. Hieronder volgt een aantal doeltreffende tips. 0 Mieren? Voor in de keu- ken, gang, garage, terras of balkon biedt een mieren- lokdoos uitkomst. Deze doos- jes (Vapona) zijn kant-en-klaar verkrijgbaar. De mieren ne- men de voor hen giftige lok- stof uit het doosje mee naar hun nest. 0 Vliegen? Sinds kort is er een spray die u binnen kunt gebruiken tegen vlie- gende insekten: Spray Green Arrow (Vapona). Maar wat te doen als de vliegen bui- ten een bezoekje brengen aan het barbecuevlees? Dan legt u plakjes ui op de schalen vlees en ze vliegen gewoon door! 0 Luizen in kamerplanten? Vaak komen de kamerplan ten onder luis te zitten als ze in de tocht staan. Door de plant te bespuiten (aarde af- dekken) met water waar een flinke scheut vloeibare zeep en een scheutje brandspiritus aan toegevoegd is, verdwij- nen de luizen weer snel. 0 Muggen? Muggen slaan meestal toe tijdens de slaap. Hebt u er last van, dan kan een klamboe u helpen om van een ongestoorde nacht- rust te genieten. Met een in- sektenpen kunt u een middel aanbrengen op plaatsen die veel door muggen worden bezocht. Ook middelen als Ov citronellaolie bewijzen hun diensten. - AH KLANTENKRANT Goedhart Fruit-Yo's, 160 g, 1,89 (2XD®® Katja Yoghurt-gums, 160 g,/ 1,85

Allerhande | 1994 | | pagina 115