W RUIDENTUINTJE Tips voor gezonde voeding voor kleine kinderen GEZOKDE PEUTER- EN KLEUTERVOEDING Unisex mini-luiers voor de eerste weken A H introduceert de mini- luier. Deze luier is bestemd voor de allereerste weken na de geboorte. De mini-luiers zijn unisex, zodat de luiers al in huis gehaald kunnen worden voor de geboorte. Ge- lijktijdig met de introductie van de mini-luiers verpakt AH al haar eigen merk luiers Nieuw bij AH: frisse melkdrank met Japans in een nieuwe verpakking. Die is kleiner geworden, om- dat de luiers zelf compacter zijn en er minder luiers in een pak zitten. Daardoor is ook de prijs verlaagd. AH Mini-luiers, 17,98 tintje Y akult wordt wereldwijd door 20 miljoen mensen ge- dronken. Het is een frisse melkdrank dat verpakt is in handige kleine flesjes. Yakult bevat onder andere een melkzuurbacterie (Lactoba cillus Casei Shirota) die ook van nature voorkomt in de darmflora van de mens. Het speelt een belangrijke rol bij de afweer tegen ziektekie- men. Maar door slechte voe ding, stress of ziekte wordt de melkzuurbacterie in de darmflora beinvloed. Door het drinken van Yakult kan de bacterie weer worden aan- gevuld. De bacterie is gecul- tiveerd in Japan, vandaar de Japanse naam voor deze wereldberoemde melkdrank. Yakult, 5 flesjes a 65 ml, 3,99 BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN 4c VWtlinu, IVii Haas IWJ In de brochure 'Gezonde peuter- en kleutervoeding, voor kin deren van 1 tot en met 4 jaar' geeft het Voorlichtingsbureau voor de Voeding aan hoe u een goede basis kunt leggen voor een gezonde voeding. Een kind dat van huis uit goede eetgewoonten meekrijgt, zal daar een leven lang plezier van hebben. U vindt in de brochure informatie over wanneer een kind voldoende eet en hoe een kind door voeding een goede weerstand kan opbouwen. Maar ook leest u over traktaties, tussendoortjes, vitamines en eten tijdensfeestjes. De brochure 'Gezonde peuter-en kleutervoeding' is verkrijgbaardoor/4,50 over temaken opgironummer4323 700 van het Voorlichtingsbureau voor de Voeding te Den Haag, onder vermelding van de titel en het brochurenummer 106. 50 STUKS, ViEUW Spoor zes streepjescodes van Alpro Soyi produkten en stuur ze, met 2 postzegels naar Alpro. U ontvangt dan een zakj' munt en vier andere fijne fuinkruiden. Vooi een gratis kruidentuintje dus. Zo bouwt u aan een gezonde voeding. Net zoals met Alpro Soya Minarine. Alpro Soya Minarine is plantaardig en bevat 50% minder vet dan margarine. Bovendien bevat Alpro Soya Minarine geen lactose en is cholesterolvrij. Voor meer informatie belt u naar Alpro 01652-90400.

Allerhande | 1994 | | pagina 113