Sparen en beleggen bij AH nu ook via uw bank of giro AH-medewerkers nieuw in de kleren on0DSCf-M ACTUEEL M/ NIEUWS VAN ALBERT HEIJN MEI 1994 Sparen en beleggen bij het AH Vaste Klanten Fonds is vatiafnu nog makkelijker. Naast deelname met AH-spaarzegels kunt u nu via een acceptgiro- kaart rechtstreeks geld storten in het AH Vaste Klanten Fonds. Kord nijeuws Oranje-boven-tompouce Deelname aan het AH Vaste Klanten Fonds is aantrekkelijk. Gemiddeld brengt het fonds meer op dan een gewone spaarrekening. Dat komt omdat uw geld op twee manie- ren wordt belegd. De ene helft wordt geleend aan Ahold (het concern waar Albert Heijn deel van uitmaakt), de Openingstijden Alle 40.000 medewerkers van AH krijgen nieuwe bedrijfs- kleding. Op dit moment gaat de helft van de medewerkers al gekleed in de nieuwe frisse kleuren blauw, roze en wit. Kleding die lekker zit, functioneel is en er heel anders uit ziet, dat was de opdracht die couturier Frans Molenaar kreeg. In totaal bestaat de garderobe uit ze- ventien verschillende kleding- stukken, zoals onder andere jassen, sweatshirts, bodywar- mers, petten en sjaaltjes. De bedrijfskleding moet de pun- tjes op de 'i' zetten in het winkelbeeld. Zo heeft Frans Molenaar voor elke afdeling kleding ontworpen die spe- ciaal op hun activiteiten is afgestemd. sloten. Eventueel wordt de koopavond die vervalt op de donderdag van He- meivaart, verplaatst naar de vrijdag- avond. Hierover wordt u tijdig gei'nfor- meerd in uw AH-winkei (bijvoorbeeld via de deur- of raamposter). RECT1FICATIE De taxatiedag voor antiek koffiegerei door Jan Pieter Glerum is op 29 mei a.s. in Het Prinsenhof te Delft in plaats van 27 mei zoals in de Klantenkrant van april stond vermeld. i:v -v ;v rente die Ahold daarvoor betaalt, is hoger dan van een gewone spaarreke ning. De andere helft van uw geld wordt belegd in aandelen Ahold. De ervaring leert dat de opbrengst van aandelen op langere termijn veelal hoger is dan de spaarrente. Deelnemen via bank of giro In de winkel vindt u de groene acceptgirokaart waar- mee u geld kunt storten in het AH Vaste Klanten Fonds. Het minimum te storten bedrag is 150,- per keer. Uw eerste storting geldt als aanmelding voor het fonds. Alle voorwaarden van het fonds leest u in de prospectus die in de win kel voor u klaar ligt. Na de eerste storting ontvangt u alle noodzakelijke informa- tie, onder andere een reke- ningoverzicht en een nieuwe accept girokaart voor een volgende storting. De overzichten kunt u bewaren in de opbergmap, die gratis verkrijgbaar is in de winkel. Zo gemakkelijk is beleggen nu bij AH. Lees verder op bladzijde 2 AH KLANTENKRANT MET KONINGINNEDAG Op Koninginnedag verschillen winkel- openingstijden per gemeente. Op Be- vrijdingsdag zijn alle AH-winkels nor- maal geopend (ook die dan koopavond hebben). Op Hemelvaartsdag en Pink- stermaandag zijn alle AH-winkels ge- In de AH-winkels met een gebakafdeling hebben ze speciaal voor Koninginnedag de Oranje-boven-tompouce. Deze typisch Hollandse lekkernij smaakt als de vertrouwde roomtompouce. Op- vailend is het glazuurlaagje dat in fees- telijk oranje is. Vier Oranje-boven-tom- pouces kosten 2,98. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 111