3. U kunt uw geld, of een deel daarvan, direct opnemen. Er wordt dan wel 1% opnamekos- ten in rekening gebracht. U gebruikt hiervoor het opnameformulier. 4. Jaarlijks krijgt u een opgave van uw deel- name in het AH Vaste Klanten Fonds. Deelnemen met de spaarzegels: 1. Voor iedere gulden die u bij Albert Heijn be- steedt, koopt u een zegel ter waarde van f 0,10. 2. Zegels plakt u in een zegelboekje. Als een boekje vol is, hebt u f 49,- gespaard. Albert Heijn doet daar f 3,- bij. Een vol zegelboekje is dus f 52,- waard. 3. Lever drie voile boekjes in bij uw AH super- markt. En zeg dat u mee wilt doen aan het AH Vaste Klanten Fonds. U krijgt dan een aanmel- dingsformuliereneengenummerdbewijs dat u drie voile zegelboekjes hebt ingeleverd. Dit noemen we een unitzegel. Tegelijkertijd ont- vangt u ook de prospectus en de opbergmap. 4. Vul het aanmeldingsformulier in en stuur dat met het originele genummerde bewijs (unitzegel) in de bijgeleverde envelop naar het AH Vaste Klanten Fonds. 5. Een duplicaat van de unitzegel bewaart u voor uw eigen administratie. U krijgt daarna een overzicht toegestuurd waarop ver- meld wordt voor hoeveel units u deelneemt. Een deel van dit overzicht kunt u dan weer gebruiken voor een volgende storting. 6. Bovendien krijgt u dan ook een opname formulier om uw units op elk gewenst mo ment weer in te wisselen voor contant geld. Houdt u wel rekening met 1% opnamekosten. 7. Jaarlijks krijgt u een opgave van uw deel- name in het AH Vaste Klanten Fonds. de ruimte hieronder niet beschrijven deze ruimte niet beschrijven Gebruiksaanwijzing Met dit formulier kunt u een bed rag overschrijven i of storten. overschrijven Zend het formulier naar uw girokantoor of bank- kantoor. De strook houdt u zelf. Plaats altijd uw hand- tekening en vul tevens het nummer van uw giro- rekening of bankrekening in. Vul zonodig ook het bedrag en uw naam en volledig adres in. storten Op alle postinrichtingen J en bij alle banken en spaar- i bariken; hiervoor zijn stortingskosten verschuldigd. De strook laat u aan het formulier zitten; na afstempeling ontvangt u i deze terug als bewijs van J storting.

Allerhande | 1994 | | pagina 186