De mogelijkheden van het AH Vaste Klanten Fonds. U kunt dus deelnemen in het AH Vaste Klanten Fonds door: 1. Direct geld te storten in het fonds via bank of giro. Zegels sparen is dan niet nodig. 2. Het sparen van zegels. Met drie voile zegel- boekjes kunt u deelnemen in het fonds. U krijgt dan driemaal f 3,- extra van Albert Heijn. 3. Een combinatie van de onder 1 en 2 ge- noemde mogelijkheden. Het AH Vaste Klanten Fonds stap voor stap. Deelnemen via bank of giro: 1. Vul bijgaande acceptgiro in. Houd er reke- ning mee dat de minimum storting f 150,- per keer bedraagt. Uw eerste storting geldt actie-accept meteen als aanmelding voor het fonds. U ver- klaart daarmee ook akkoord te gaan met de voorwaarden. Deze kunt u lezen in onze prospectus die u in de winkel kunt ophalen. Voor eventuele vervolgstortingen ontvangt u van onstelkens een nieuwe acceptgiro. Stuur de acceptgiro in een bank- of giro-envelop naar uw bank of girokantoor. 2. U ontvangt na de eerste storting alle infor- matie voor uw volgende stortingen, namelijk een overzicht waarop vermeld wordt voor hoeveel units u deelneemt, de huidige parti- cipantgegevens en een opnameformulier. Een handige opbergmap voor deze informa- tie kunt u in de winkel ophalen. 240708849+32> strook niet meezenden 24.07.08.849 NATK iz AH Vaste Klanten Fonds Postbus 11063 1001 GB Amsterdam vrijwillige betaling over te schrijven te storten gld heer mevrouw geb.datum 19 s.v.p.: naam en adres duidelijk vermelden. Ct L. van girorekening van door naam adres van bankrekening handtekening zijn alle rode rubrieken ingevuld? de ruimte hieronder niet beschrijven 24.07.08.849 NATK iz AH Vaste Klanten Fonds Postbus 11063 - 1001 GB Amsterdam |XI van rekenmg gezamenlijke bankeo postbank en spaarbanken betalingskenmerk X| naar rekenmc; diversen voor gebruiksaanwijzing z.o.z.

Allerhande | 1994 | | pagina 185