Spaar nu ook zonder zegels bij het AH Vaste Klanten Fonds. Nieuw recept: deelnemen zonder zegels. Het AH Vaste Klanten Fonds bestaat nu alweer twee jaar. En heeft inmiddels tiendui- zenden deelnemers. Misschien hebt u zelf ook al eens overwogen om mee te doen. Misschien kwam het er niet van. Of weliicht ziet u op tegen het sparen en plakken van zegels. Om het sparen en beleggen in het AH Vaste Klanten Fonds nog toegankelijker te maken kunt u daarom nu ook sparen en beleggen via de bank of giro. In dat geval stort u rechtstreeks geld in het AH Vaste Klanten Fonds. Het minimum te storten bedrag is f 150,- per keer*. Dus als u af en toe wat geld over hebt kunt u dat vanaf nu, zonder zegels sparen, direct in het fonds storten. Natuurlijk kunt u ook gewoon met de zegels deelnemen. Bij drie voile zegelboekjes krijgt u dan driemaal f 3,- extra van Albert Heijn. Laten we het AH Vaste Klanten Fonds nog 'ns voor u op een rijtje zetten. Hoge opbrengst. Het voordeel van deelname in het AH Vaste Klanten Fonds is dat het gemiddeld meer kan opbrengen dan een gewone spaar- rekening. Dat komt omdat uw geld op twee manieren wordt belegd. De ene helft wordt geleend aan Ahold, het concern waar Albert Heljn deel van uit- maakt. De rente die Ahold daarvoor betaalt, is hoger dan van een gewone spaarrekening. De andere helft van uw geld wordt belegd In aandelen Ahold. De ervaring leert dat de opbrengst van aandelen op langere termijn veelal hoger is dan de spaarrente. Het af- gelopen jaar gaf het AH Vaste Klanten Fonds een resultaat te zien van 7,7%**. Dat is dus een hoger percentage dan op een normale spaarrekening. Makkelijk te verzilveren. U kunt het door u ingelegde geldbedrag, of een deel daarvan, op elk moment dat het u uitkomt, verzilveren. Dat is bij andere spaarrekeningen nlet altijd het geval. Na een paar dagen staat het geld op uw rekening. Er wordt wel 1% opnamekosten In rekening gebracht. Meer informatle. Als u meer informatie wilt hebben over deze voordelige manier van sparen en beleggen bij Albert Heijn, kunt u bellen met nummer 06-0305. De maximum Inleg Is In prtnclpe vrl), behoudens datgene wat In de statuten Is vastgelegd. Dlt resultaat geeft geen garantles voor toekomstlge resultaten van het AH Vaste Klanten Fonds

Allerhande | 1994 | | pagina 184