AH Tiel wint winkelwedstrijd de dag luchtig en knisperend Keukenhofkorting voor 'vroege vogels' BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Het nieuwe ontbijt van Quaker Oats voor kin- deren en volwassenen draagt de naam 'cruesli crakes'. Het is verkrijgbaar in twee smaken: natu- rel en almond en hazelnut. Cruesli crakes combi- neert de krokantheid van cruesli met het knispe- rende en luchtige van cornflakes. Cruesli crakes naturel bestaat uit cornflakes, geplette haver en krokante rijst en is geroosterd met een dun laag- je honing. Aan de cruesli crakes almond en hazelnut zijn hieraan toegevoegd geschaafde amandelen en grof gehakte hazelnoten. Ook nadat u melk of yoghurt hebt toegevoegd blijft cruesli crakes krokant. Quaker Oats cruesli crakes naturel, 375 g,/3,99 Quaker oats cruesli crakes almond en Zo krijgt u 50% korting" A lie AH-winkels hebben vijf maanden lang gestreden om de titel: 'Beste AH-winkel van het jaar' 1993. Na verschillende rondes bleven uiteindelijk vijf winkels over. Deze finale-winkels werden bezochten door juryleden die als klant de winkel bezochten. Eensgezind kozen zij de AH- winkel in Tiel als de beste. Zij letten met name op de doorstroom bij de kassa's, het op peil houden van de voorraad, het communiceren van de weekreclames, hygiene in de winkel en de kwali- teit op de Aardappel-, Groente- en Fruitafdeling. De winnende supermarktmanager Gert van Eden vertelt: "Wij zorgen ervoor dat er geen lan- ge rijen voor de kassa's staan. Staan er meer dan driewagensperkassa, dan openen we een volgende kassa. Wij zorgen ervoor dat van 's ochtends vroeg tot sluitingstijd de schap- pen gevuld zijn. Bij ons ligt er dus ook om vier uur 's mid- dags volop groente envleesin debakken. Als het nodig is, vul- len wij ook nog na vieren bij. Onze piek op zaterdag ligt tus- sen 16.00 en 17.00 uur. In onze winkel hebben we een 'displayma- nager' aangesteld. Hij verzorgt de redame- uitingen in de winkel. Als de dagbladadverten- tie navelsinaasappels vermeldt, dan moet het eerste wat je ziet als je binnenkomt de aanbie- ding van navelsinaasappels zijn. Ook ziet hij erop toe dat de vloeren brandschoon zijn. Tot slot besteden we veel aandacht aan de AGF- afdeling. Het moet er fris uitzien. Appels met plekjes of witlof met bruine buitenblaadjes, dat verkoopt niet." De klanten van de Tielse AH- winkel zijn het roerend eens met de jurykeuze, zij noemen nog als extra pre de klantvriende- lijkheid van het personeel. HAZELNUT, 375 G, Keukenhof geeft 50% korting op de toegangsprijs voor volwassenen tijdens de paasdagen en een aantal zondagen in april en mei. Als u tussen 6.00 en 8.00 uur bij de kassa komt op 3, 4, 10, 17 en 24 april en 1 en 8 mei, betaalt u geen 15,- maar 7,50 p.p. Vroeg uit de veren maakt hongerig. Daarom ontvangt u tegen inlevering van de AH-kortingbon ook nog een reductie van 50% op een ontbijt van de Keukenhof. In plaats van 10,- betaalt u slechts 5,- p.p. per ontbijt, mits u zich voor 9.00 uur in het Atrium restaurant meldt. Dit aanbod is alleen geldig voor 'vroege vogels'. AH heeft een tweetal rede- nen voor dit aanbod. Ten eer ste om het 400 jarig bestaan van de tulp in Nederland te vieren en in de tweede plaats om u te laten zien welk effect u kunt oogsten, als u in hetna- jaar AH Bollen poot. Op de Keukenhof kunt u genieten van een bloemenzee van zes miljoen tulpen, hyacinten, nar- cissen en andere bloembollen! Openingstijden: 24 maart t/m 23 mei 1994, dagelijks van 8.00 tot 19.30 uur. Voor AH's 'vroege vogel'-korting is de keukenhof al om 6.00 uur open op 3,4,10,17 en 24 april en 1 en 8 mei. Plaats: Keuken hof, Stationsweg 166 A, 2161 AMLisse, tel.: 02521-19144. Tegen inlevering van deze kortingbon op 3, 4, 10,17 en 24 april en op 1 of 8 mei 1994, aan de kassa van het Atrium restaurant, betaalt u in plaats van 10,- p.p. slechts 5,- p.p. per ontbijt (maximaal twee personen). Aantal personen: O een Otwee (s.v.p. aankruisen wat van toepassing is) Deze korting geldt niet in combinatie met andere kortingen.

Allerhande | 1994 | | pagina 179