1 verras uw kleintje, trakteer op nijntje! 1994 heeft er 52 feestdagen bij! I BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN streek, bijzondere chateaux of uit nieuwe wijnlanden, zoals Chili. In de rubriek maken we de klanten ver- trouwd met de bijzondere wijnkeuze, we geven ach- tergrondinformatie over het wijnhuis, de bereiding, de streek en een beschrijving over de wijn zelf. Het zijn altijd wijnen die een goede prijs/kwaliteitverhouding hebben. Bij de selectie letten we ook opde seizoenen, dus 's zomers lichte makkelijke wijnen en in het najaar en de winter de wat zwaardere rode wijnen Bent u nieuwsgierig naar de 'Wijn van de Maand'- keus die Jan Kempenaar en zijn collega's maakten voor de maand april? Kijk dan op biadzijde 104 van deze AllerHande. n 1744 Net Willem Snieders zich in het plaatsje Dommelen (Noord-Brabant) in- schrijven als landbouwer en bierbrouwer. De boerderij en brouwerij gaan binnen de fami- lie van vader op zoon over. In 1994 viert Dom- melsch dus het 250-jarig bestaan. Dat ziet u direct aan de kratten met Dommelsch bier, op de flesjes zitten namelijk gekleurde 'confetti'- doppen. In hetzelfde krat treft u de informa- tiefolder aan over de spaaractie (waardepun- ten zitten op het achteretiket van de flesjes). Voor het jubileumjaar zijn extra spaararti- kelen toegevoegd, u kunt sparen voor diver se feest-cd's, feestglazen en vanaf april voor een t-shirt of feestpakket. Op de informatie- folder staat ook hoe u een van de 52 feesten ter waarde van 2.500,- kunt verdienen. Als u een origineel feest verzint (bijvoorbeeld een midzomernachtfeest, hippiefeest of 'unplug- ged'-feest) dan betaalt Dommelsch het feest ter waarde van 2.500,-. Nieuw: griezelige zoutjes Speciaal voor de jeugd introduceert Smiths Drakis. Drakis zijn grappig griezelige zoutjes in de vorm van spo ken en vampiers. Drakis is krokant en smaakt naar pa prika. Achterop elke zak staat een strip afgebeeld, totaal zijn er twaalf verschillende strips. Smiths Drakis, 70 g, 1,79 spaar nu bij stegeman leverworst voor een origineie nijntje pluche. het lieve konijn van dick bruna waar kinderen over de hele wereld gek op zijn. net als op leverworst trouwens. daarom kunt u nu bij stegeman sparen voor een grote nijntje. dan heeft uw kind er weer een vriendje bij! kijk snel in de folder in de winkel. VERVOLG VAN BLADZIJDE 1 Q. o O w (D

Allerhande | 1994 | | pagina 172