'Wijn van de Maand' maakt goede wijnkeus eenvoudig Bijzondere spaaractie voor schitterend kristal ACTUEEL ^qODSCHAP^ NIEUWS VAN ALBERT HEIjN APRIL 1994 Voor de AllerHande- rubriek 'Weten van Wijn' gaat AH Wijninkoper fan Kempenaar maandelijks op zoek naar een bijzon- dere wijn. In de rubriek worden ook wetenswaar- digheden vertelt over deze wijnkeuze. Een maand (of zolang de voorraad strekt) ligt de wijn als 'Wijn van de Maand' in de winkels. In oktober 1992 startte AH met de 'Wijn van de Maand'. Hoe is het idee ontstaan? Jan Kempenaar: "We merk- ten dat de klanten het op prijs stellen meer informatie te krijgen over een ge- selecteerde wijn dan over een wijn mBEL- "Wijn van de Maand is altijd een goede kens." uit het normale assortiment. Bij de aanschaf van wijnen is het voor veei klanten een probleem dat er zoveel soorten en wijnlanden zijn. In de gro- tere AH-winkels voeren we een assor timent van 350 wijnen! In dit woud van wijnen en prijzen is het soms moeilijk om een juiste keuze te ma- I ken. Daar komt bij dat AH door het zelfbedie- ningssysteem niet direct aan klanten uitleg kan geven. Vandaar dat een 'Wijn van de Maand', gekoppeld aan prakti- sche informatie in de AllerHande, ons een goed idee leek." Selectie Kiezen de wijninkopers een wijn uit het bestaan- de AH-assortiment? Jan Kempenaar: "Af en toe nemen we een wijn uit het bestaande assortiment. We denken dat het leuker is om aan- dacht te geven aan nieuwe wijnen. Bijvoorbeeld wijnen van onbekende Lees verder op bladzijde 2 Albert Heijn houdt t/m 27 augustus 1994 een unieke spaaractie. Dankzij deze actie kunt u voor een aanzienlijk lager bedrag dan de winkelprijs in het bezit komen van mooie kristallen glazen. Ukunt kiezen uit twee verschillende kristal- collecties: 'Toscane' is fraai geslepen kris tal in een stijlvol en tijdloos ontwerp. De collectie omvat: rode wijn-, witte wijn-, port-/ sherry-, champagne-, whisky-, bier-/longdrinkglazen en een karaf. 'Bourgogne' is niet ge slepen, maar wel kristal in een modern ontwerp. Deze collec- tie bestaat uit: rode wijn-, witte wijn-, port-/sherry-, champagneglazen en een karaf. Als u uw boodschappen afrekent bij de kassa, krijgt u een gratis spaarzegel voor elke 25,- aan boodschappen. 25 Spaarzegels ma- ken de spaarkaart vol. U hebt al twee schitterende glazen voor een voile spaarkaart en4,95. Gedurende de hele spaaractie zijn er wekelijks twee bijzondere aanbiedingen waar- mee u extra spaarzegels verdient. Wilt u meer weten? In de winkel ligt de folder met spaarkaart voor u klaar. Hierop staat ook het overzicht van de complete collectie. Damesondergoed AH Ondergoed gaat plaatsmaken voor het nieuwe assortiment Forms onder goed. Forms wordt gemaakt van elas- tisch katoen, dat voor een perfecte pas- vorm zorgt. Het draagplezier wordt vergroot door het badstofkruisje en het ontbreken van zijnaden. U hebt keuze uit drie eigentijdse modellen: tailleslip, heupslip en highlegslip. Kant-en-klaar vlees in Uit een onderzoek dat in opdracht van het Produktschap Vee en Vlees werd gehouden, blijkt dat jongeren vooral gemaksprodukten kopen als het om vlees gaat. Het aandeel van kant-en- klaar vlees (slavinken, tartaar etc.) bij jongeren onder de 24 jaar is de laatste vier jaar zo'n 17%. Het aandeel van snacks in deze leeftijdscategorie steeg van 8% in 1990 naar 12% in 1993. Bij vleeswaren zijn onder jongeren voor- al hamsoorten en leversoorten, zoals leverworst en leverkaas, in trek. AH KLANTENKRANT ■MP TREK BIJ JONGEREN AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 171