HOE LAAT LUNCHEN WE OP 27 MAART? Tliuis is waar Unox is. In de nacht van 26 op 27 maart slaat de zomertijd weer toe. Nederland in grote verwarring. - Slapen we vannacht korter omdat de klok een uur vooruit gaat? Blijft het langer licht omdat het acht uur is als het zeven uur is, of omdat het zes uur is als het zeven uur moet zijn? Waar is de gebruiksaanwijzing van het magne- tronklokje? Is het acht-uur journaal nu geen acht-uur journaal meer? - Zomertijd. Je kunt er maar beter niet te lang over nadenken. Zeker niet wanneer het over etenstijden gaat. Neem nou de lunch. Als u op 27 maart om twaalf uur gaat lunchen, is het dan wel twaalf uur? Nou ja, wat maakt het alleinaal uit. Als u maar lekker eet. Bijvoorbeeld deze heerlijke lunchgerechten met lever- pastei van Unox. Die smaken altijd goed, of het nu elf, twaalf of een uur is. Broodje leverpastei met appel en ui (lunchgerecht Levermousse met pistachenoten (lunch-/voorgerecht voor 4 personen) voor 2 personen1 bakje Unox Leverpastei Tuin- jog. gepelde pistachenoten grof hakken. 1/8 I. crime fraiche stijjkloppen. kruiden van 56 g. met 2 el. verse roomkaas en 1 el. 1/2 el. cranberry compote en 3/4 deel van noten door 3 bakjes Unox Leverpastei fijngehakte bieslook door elkaar roeren. 1 tomaat in van 56 g. roeren. 1 uur in de koelkast laten opstijven. 1 el. citroensap en 3 el. plakjes snijden. 1/2 ui in ringen snijden. 1 goudreinet sladressing zonder olie tot een vinaigrette roeren. 75 g. eikebladsla op schillen en klokhuis emit steken. In plakken snijden. In boter/margarine ui en 4 bordjes rangschikken. Vinaigrette erover sprenkelen. appel ca. 3 min. bakken. 2 knapperige puntbroodjes halveren. Dik besmeren met Met natte lepel uit levermousse 8 halve ei-vormen het leverpasteimengsel. Achtereenvolgens op de onderste helften beleggen met: scheppen. Half op de sla leggen. Rest van de blad ijsbergsla, tomaat, ketchup, appel en ui. Andere helften erop leggen. Se^a^te noten erover strooien. Met toast serveren.

Allerhande | 1994 | | pagina 73