HOE LAAT LUNCHEN WE OP 27 MAART? Thuis is waar Unox is. V. Broodje leverpastei met appel en ui (lunchgerecht voor 2 personen) i bakje Unox Leverpastei Tuin- kruiden van 56 g. met 2 el. verse roomkaas en 1 el. fijngehakte bieslook door elkaar roeren. 1 tomaat in plakjes snijden. 1/2 ui in ringen snijden. 1 goudreinet schillen en klokhuis emit steken. In plakken snijden. In boter/margarine ui en appel ca. 3 min. bakken. 2 knapperige puntbroodjes halveren. Dik besmeren met het leverpasteimengsel. Achtereenvolgens op de onderste helften beleggen met: Levermousse met pistachenoten (lunch-/voorgerecht voor 4 personen) jog. gepelde pistachenoten grof hakken. 1/8 I. creme fraiche stijjkloppen. 1/2 el. cranberrycompote en 3/4 deel van noten door 3 bakjes Unox Leverpastei van 56 g. roeren. 1 uur in de koelkast laten opstijven. 1 el. citroensap en 3 el. sladressing zonder olie tot een vinaigrette roeren. 75 g. eikebladsla op 4 bordjes rangschikken. Vinaigrette erover sprenkelen. Met natte lepel uit levermousse 8 halve ei-vormen scheppen. Half op de sla leggen. Rest van de blad ijsbergsla, tomaat, ketchup, appel en ui. Andere helften erop leggen. ji I gehakte noten erover strooien. Met toast serveren. In de nacht van 26 op 27 maart slaat de zomertijd weer toe. Nederland in grote verwarring. - Slapen we vannacht korter Neem nou de lunch. Als u op 27 maart om twaalf uur gaat lunchen, is het dan wel twaalf urn-? Nou ja, wat maakt het allemaal uit. Als gebruiksaanwijzing van het magne- tronklokje? Is het acht-uur journaal nu geen acht-uur journaal meer? - Zomertijd. Je kunt er maar beter niet te lang over nadenken. Zeker niet wanneer het over etenstijden gaat. omdat de klok een uur vooruit gaat? Blijft het langer licht omdat het acht uur is als het zeven uur is, of omdat het zes urn is als het zeven uur moet zijn? Waar is de u maar lekker eet. Bijvoorbeeld deze heerlijke lunchgerechten met lever pastei van Unox. Die smaken altijd goed, of het nu elf, twaalf of een uur is.

Allerhande | 1994 | | pagina 51