Voordelig kennismaken met AH Royaal vleesspecialiteiten AllerHande historie Nieuw: 'ultradunne luiers' 'Stoneleeks' is de naam Mini-kaasblokjes voor culinaire hoogstandjes Melk met 50% extra calcium Het is geen bosuitje, geen prei to geen bieslook. Maai stoneleeks is een kruising van deze drie soorten. In de keuken kunt u het gebrui- ken in plaats van bieslook of bosui. De smaak van stoneleeks is fris en bijzonder aromatisch. Na de Kollumer vers-van- het-mes, voorverpakt en voorgesneden plakjes, snijdt Frico de Kollumer nu ook in handige mini-blokjes Koltu rner culinair. De blokjes lenen zich voor het afmaken van sauzen, het verfraaien van salades, verwerken in pittige kaasfondue en beleggen van een ovenverse pizza. Kollu mer heeft een opvallend voi le smaak. Frico Kollumer culinair, 100 g, 2,49 Calcium Plus van Melkunie is een halfvolle melk verrijkt met 50% extra calcium kalk). Calcium Plus helpt een mogelijk calciumtekort voorkomen. Voldoende cal- ciuminname is mede bepa- lend voor de conditie van uw botten. Een beker (250 ml) Calcium Plus levert de helft van de aanbevolen hoeveel- heid calcium per dag. Melkunie calcium plus, 1,59 Huggies ultradunne luiers van Kleenex zijn 50% dunner dan gewone luiers en zijn extra absorberend en beschermen beter tegen lekken. Deze ultra dunne luiers zijn verkrijg baar in verschillende maten, van newborn (2 - 5 kilo) tot junior (11 - 25 kilo). Newborn is speciaal ontworpen voor pasgeboren baby's, de luier heeft een zachte tailleband die kan worden omgevou- wen om de navelstreng te be schermen. Met uitzondering van de newbom-luiers zijn alle maten verkrijgbaar in de varianten boy en girl, Dun- nere luiers zorgen voor een betere pasvorm en meer be- wegingsvrijheid. Kleenex huggies 23,99 Na een geslaagde proef met AH Royaal voorverpakte vleesspecialiteiten (een stukje kwaliteitsvlees met de toevoeging van groente, kruiden, kruidenboter of sausje) dat in een beperkt aantal AH-winkels ver- krijgbaarwas, is AH Royaal nu in aile AH-win kels verkrijgbaar. Een greep uit dit (voortdurend wisselende) assortiment: Duitse gehakte biefstuk, Mexicaanse reep- jes, Entrecote a la creme, Spaanse tartaar, Peperfiletlapjes en Provenfaalse lamsbout. U kunt nu voordelig kennismaken met dit assortiment. Afwisselend houdt AH een ac- tie van '3 halen, 2 betalen' of '25% korting'. AH KLANTENKRANT AllerHande verscheen in oktober vorig jaar voor de honderd- ste keer als tijdschrift. Maar wist u dat Albert Heijn al in de vijftiger en zestiger jaren een krant had met de naam AllerHande? Op de foto ziet u een exempiaar uit mei 1963. Wat stond er zoal in? Naast aanbiedingen, ook nieuws over mode, sport, hobby's, interviews met bekende Nederlanders en recepten. Doordat het produktnieuws in de vorm van advertenties werd geplaatst, had de AllerHande uit die tijd het aanzien van een echte krant. 1 LITER Maxt ULTRADUNNE LUIERS IN VERSCHILLENDE MATEN VAN 2 - 5 TOT 11- 25 KILO

Allerhande | 1994 | | pagina 128