Viakal: kalk-yerdwijnt, glans verschijnt Inhoud: 500 ml Prijs: 6,99 Viakal is een kalkreiniger waarmee u hardnekkige kalkaansfag, maar ook stre- pen, dofheid en watervlek- ken kunt verwijderen. Zelfs de meest hardnekkige kalk- ophopingen verdwijnen met Viakal: spuit het mid- del rechtstreeks op het oppervlak en spoel het grondig rrjet schoon water na. Bij hardnekkige kalk (die zich al jaren opge- hoopt heeft) moet u Viakal enkele malen achter elkaar opspuiteht Viakal is geschikt voor gebruik op sanitair (wastafel, toilet), douchekoppen, glas, spie- gels, kunststof en alumi nium onderdelen (bijvoorbeeld douchescher- men) en tegels. Viakal is niet agressief. Albi toiletbloc Inhoud: 2 stuks Prijs: 3,49 Niet direct een schoon- maakmiddel, maarwel een onderhoudsmiddel is Albi toiletbloc. Het houdt uw toilet wekenlang fris. Het toiletbloc vermindert bij elke spoelbeurt kalkaanslag en geeft uw toilet een frisse denne- of lavendelgeur. Albi toiletbloc is veilig voor septictanks. Voor navulling van de korfjes kunt u gebruik maken van de navulverpakking. Ajax badkamer expert Inhoud: 500 ml Prijs: 4,85 Ajax badkamer expert met sprayverstuiver verwijdert zeer effectief al le zeepres- ten en kalkaanslag in de badkamer zonder krassen achter te laten. De actieve formule maakt boenen en schrobben overbodig. Het reinigt, zuivert en geeft een stralende glans aan alle oppervlakken, zoals was- tafels en tegeloppervlak- ken. Door het reinigen met Ajax badkamer expert wordt de vorming van nieuwe kalkaanslag voor- komen. Navulverpakking verkrijgbaar.

Allerhande | 1994 | | pagina 123