Driehoek allesreiniger met azijn Inhoud: 750 ml Prijs: 3,29 Naast de vertrouwde groene zeep levert Drie hoek sinds kort ook een allesreiniger met azijn. Een schoonmaakmiddel dat vuil en vet oplost, streeploos schoonmaakt, heerlijk ruikt en ook nog eens kalkaan- slag oplost. Ideaal dus voor de badkamer. Reinigen met deze allesreiniger geeft bovendien een schitterende glans aan uw sanitair. Regelmatig gebruik helpt nieuwe kalkaanslag voor- komen. Helder en fris Weinig schoonmaakklusjes geven zo'n voldaan gevoel als het schoonmaken van de bad kamer: een spiegelzonder spettertjes, glimmende tegels en kranen zonder kalkaanslag. Ook toilet, bad en douche zien er weer fris en helder uit na een goede schoonmaakbeurt. Om alle onderdelen van de badkamer snel en doeltreffend schoon te krijgen, kunt u gebruik maken van een aantal doeltreffende schoonmaakpro- dukten. Gelukkig hoeft u daar- bij niet meer uitgebreid te boenen of te schrobben, want alle produkten zijn ingesteld op een snel en goed resultaat. in een oonvenk Glassex plus Inhoud: 500 ml Prijs:/ 4,79 De naam Glassex sugge- reert misschien dat dit pro- dukt alleen voorglazen oppervlakken bedoeld is. Maar Glassex maakt meer schoon dan u denkt en daarom heet dit produkt sinds kort Glassex plus. De Glassex formule in combi- natie met het Glassex pis- tool is namelijk ook zeer geschikt voor het reinigen van deuren, tafels, tegels en sanitair. Een prima hulp dus om uw badkamer snel en zorgvuldig blinkend schoon te krijgen. Navul- verpakking verkrijgbaar.

Allerhande | 1994 | | pagina 122