at netjes Jif multi-uso Inhoud: 500 ml Prijs: 4,75 Alle afwasbare oppervlak- ken krijgt u snel en handig schoon met Jif multi-uso. Dankzij de sprayflacon hoeft u alleen maareven te sprayen en met een droge doek na te wrijven. Jif multi-uso laat geen strepen na en geeft een glanzend schoon resultaat. Ideaal voortoepassing op ruiten, deuren, kozijnen, tafels of kastjes. Verkrijgbaar in sprayflacon en navulver- pakking. Sorbo zilver- of koperpoetsdoek Prijs: 3,95 Het poetsen van zilver en koper is een regelmatig terugkerend karweitje. Om het u zo makkelijk mogelijk te makert, zijn bij AH spe- ciale zilver- of koperpoets- doekjes verkrijgbaar. Beide doekjes zijn gei'mpregneerd met een werkzaam middel. Bevochtig een klein hoekje van de doek en wrijf daar- mee het voorwerp in. Uit- poetsen kunt u met het In de woonkamer zijn vaak stoffige hoekjes te vinden. Achter de bank of naast de kast: stof wurmt zich in alle kieren en gaatjes. De woon kamer is bovendien een ver- trek waar u veel van uw tijd doorbrengt, en dus is deze ruimte snel vatbaar voor vuil en vlekken. Bovendien moeten de ruiten regelmatig gezeemd worden en op deuren en hou- ten kozijnen kunnen veel vin- gerafdrukken zitten. Uw fraaie antieke kastje mag wel weer eens in de was gezet worden en zilveren snuisterijen kunnen een poetsbeurt gebruiken. Ook de vloer heeft onderhoud nodig: parket, marmer, lino leum en tegels. Met al deze handige en snelle produkten krijgt u weer een schone en frisse ruimte. droge deel van de doek doen. Om ervoor te zorgen dat de doek niet uitdroogt, moet deze na gebruik in de gesloten verpakking wor den bewaard. Niet uitwas- sen, daarmee verdwijnt het werkzame middel.

Allerhande | 1994 | | pagina 121