handomdraai Op de bodem van uw keuken- kastjes liggen bijvoorbeeld paneermeelkruimels, restjes gedroogde kruiden of kringen van een flesje ketjap. Aanrecht en gootsteen kunnen kalkaan- slag vertonen en naast de koel- kast kan stof liggen. Het fornuis en de hoekjes achter het fornuis zijn toe aan een sopje. En die keukenvloer vol strepen mag ook wel eens aan- gepakt worden. Kortom: tijd voor de grote schoonmaak. Een belangrijk karwei, want de keuken is (met alle etenswa- ren) de plek bij uitstek waar hygiene absoluut noodzakelijk is. Toch zijn er plekken die u niet iedere dag of week onder handen neemt. Een of twee- maal per jaar de keuken een goede sopbeurt geven is dan ook geen overbodige luxe. Een aantal schoonmaakprodukten is speciaal op dit deel van uw huis afgestemd. De produkten werken krachtig, snel en doel- treffend. "•'f" Albi aktief afwas Inhoud: 500 ml Prijs: 3,69 Albi aktief afwas is extra geconcentreerd en zuinig in gebruik. Met de flacon kan ca. 250 maal de afwas gedaan worden. Naast de flacon met pomp is er ook een navulverpak- king van 50p ml. Deze verpakking bestaat uit een kartonnen doosje met plastic binnenzak. AH Afwasborstel met verwisselbare borstelkop Prijs: 2,95 Een afwasborstel die goed schoonborsteit en langer meegaat, dat is de AH Afwasborstel met verwissel bare kop. Het vervangen van de borstel gaat uiterst simpel: na een druk op de knop laat de oude borstel vanzelf los en vervolgens klikt u de nieuwe borstel in de steel. Een prima sys- teem, dat veel materiaal bespaart. Als u al in het bezit bent van de afwasbor- stelsteel, dan kunt u vol- staan met de koop van een pakje AH Afwasborstel s verwisselbaar (per twee stuks verpakt, prijs 2,25). keuken in een

Allerhande | 1994 | | pagina 118