ifiii V f Uitloting Ceehorn obligaties ZJdee'94 BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Navulzak bespaart verpakkingsmateriaal Meer keuze in diepvriesmaaltijden iasa m LASAGNf Kom naar Tuin- Idee '94 met de AH-kortingbon Zo krijgt u 3,50 korting* Smoorsaus voor kip in drie soorten Ceehorn, een van de beleggings- maatschappijen van Ahold, deelt mede dot er in december 1993 weer een uitloting heeft plaots- gevonden van de 8 ]/2 13% obligaties 1971 per 1977/1997. Bij het ter perse gaan van deze Klantenkrant was het resultaat van deze achttiende uitloting nog niet bekend, moor dit is wel vermeld op de raambiljetten die u per 1 febru- ari in de AH-winkels aantreft. De uitgelote obligaties van f 100,- en f 1.000,- nominaal, voorzien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% aflosbaar per 1 tebru- ari 1994 en betaalbaar bij deABN- AMRO Bank N.V. te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Zaandam en ten kantore van Ceehorn, West- zijde 37 in Zaandam. De uitgelote obligaties kunnen tevens, tegen afgifte van een ontvangstbewijs, worden ingeleverd bij alle winkels van Albert Heijn. Van de in voor- gaande jaren uitgelote obligaties zijn nog niet alle stukken ter verzilvering aangeboden. Om overtollig verpakkingsmateriaal te vermijden, heeft Nivea voor vital douche en creme douche een navulverpakking. Met de inhoud van de zak vult u tweemaal de Nivea douche flacon- verpakking. Met de handige schenkopening voorkomt u lek- ken tijdens het vulien van de flacon. Op de opening van het navulpak zit een schroefdop, zodat u het pak netjes kan bewa- ren. Nivea douche voorkomt uitdroging, houdt de huid zacht en soepel, is pH-neutraal en dermatologisch getest. Nivea douche vital of douche creme NAVULVERl'AKKING, 500 ML, 7,45 KERRIE, HAWAI OF GROENTEN- ROOM, 500 G,/3,79 sagne bolognese, Lasagne verdi, Cannelloni en Taglia- telle. U herkent deze maal- tijden aan de vernieuwde verpakking. AH Taglierini ai saimone, 400 g,/6,99(M>(D AH Lasagne al Pesce, 400 G, 6,25 ®©®(D AH Lasagne verdi of BOLOGNESE, 400 G 4,69 AH Cannelloni, 400 g, 5 stuks,/ 4,69 AH Tagliatelle, 400 g 4,69 an17t/m20maart1994 kunt u in de Brabant- hallen, Diezenkade 2 te Den Bosch, Tuinldee '94 bezoeken, een beurs met inspirerende ideeen voor tuinaanleg en de- coraties. Met de onderstaande AH-kortingbon krijgt u 3,50 kassa-korting op de entreeprijs. Op de beurs is onder andere een grote orangerie ingericht waar u Italiaanse tuinproduk- ten kunt zien. Een onderdeel van de beurs, Terras '94, toont de nieuwste snufjes op het ge- bied van terrasinrichting en - decoraties. Voorts kunt u een vlindertuin bekijken en een lezing over vlinders bijwonen. Bovendien zijn er op de beurs prachtige exposities van kuip- planten en potterieen, een wa- terbakkenparade, een spreek- uur van tuinarchitecten en kunt u uw tuingrond laten onderzoeken voor een bemes- tingsadvies. De openingstijden zijn van 11.00 - 18.00 uur en op za- terdag 19 en zondag 20 maart van 10.00 - 18.00 uur. De toe- gangsprijs is 13,50 p.p. Voor kinderen van 4 tot 12 jaar, Pas 65+ en groepsbezoek is de toegangsprijs 10,- p.p. De AH diepvriesmaaltijden 'vliegen de deur uit' bij AH. Daarom wordt het assorti- ment uitgebreid met AH Taglierini al saimone. Taglier ini is een pastasoort en in deze diepvriesmaaltijd wordt de pasta gecombineerd met zalm en garnalen. Bij een aantal maaltijden is de receptuur veranderd: AH La- Als u deze kortingbon bij de kassa in de Brabanthallen inlevert, kunt u maximaal twee toegangskaarten, (normale prijs 13,50 p.p.) met 3,50 korting kopen. U betaalt dus 10,- p.p. Aantal personen: Q een Q twee (s.v.p. aankruisen wat van toepassing is) Deze korting geldt niet in combinatie met andere kortingen. AH KLANTENKRANT >Dno> j Unox introduceerde chicken tonight, een smoorsaus voor kip. Chicken tonight is ver- krijgbaar in drie soorten: kerrie, Hawal en groenten- room. Chicken tonight kerrie bestaat uit diverse soorten groenten, ananas, rozijnen, gember en kerrie-poeder. Groenten-room wordt ge- maakt van groenten en room- poeder en Hawal van groen ten, ananas en tomatenpuree. U braadt kipfilet even aan, vervolgens voegt u chicken tonight smoorsaus toe en daarna laat u het in een afge- dekte pan, onder af en toe roeren, ca. 15 minuten zacht- jes sudderen. Het kippevlees wordt hierdoor heerlijk mals. Samen met groenten en aard- appels of rijst serveert u een complete maaltijd. Unox chicken tonight

Allerhande | 1994 | | pagina 75