Olympisch' dineren bij de buis met vlug-klaar maaltijden van AH Eejri stille wenk voor anonieme gevers ACTUEEL %oO0SCH4PPf/V NIEUWS VAN ALBERT HEIJN FEBRUARI 1994 Kor, niji umvs Slimme deksel Met de Olytnpische Winterspelen in het vooruitzicht is het handig om een voor- raad vlug-klaar maal tijden in huis te halen, zodat u straks van uw favoriete sport geen seconde hoeft te missen. AH KLANTENKRANT A D E A U D E E T E S VAN A H Vanuit Engeland, Amerika en Canada is Valentijnsdag komen overwaaien. 14 Februari is de dag waarop u anoniem een cadeautje stuurt naar iemand om wie u geeft. In uw AH-winkel vindt u verras- sende cadeau-ideeen. Hartveroverend is Verkade Valen- tijns melkchocoladehart. In het wenskaartenmeubel (aanwezig in de meeste AH-winkels) vindt u originele Vaientijnskaarten, Wilt u helemaal in traditie blijven, dan zet u's morgens een prachtige plant of een mooi boe- ket bloemen op de stoep van uw stil le geliefde. Bij de AH-winkels met een bloemen- en plantenafdeling heeft u volop keus. Maitre Paul heeft voor Valentijn een slagroomtaart gebak- ken in een hartvorm met aardbeien. Lees verder op bladzijde 2 Extra Olympisch nieuws III de eerste week van de Olympi- sche Winterspelen in Hamar (van 13 t/m 20 februari) bieden Mars, Bounty, Snickers en Twix, exclusiefbij Albert Heijn, een korting van f 1,- op een extra grote zak met mini's. In plants van 300 g krijgt u 400 g mini's en in plants van f 5,19 betaalt u f 4,19. AH WINT PRIJS Albert Heijn heeft samen met Cham- pignonmuseum De Locht de 'Padde- stoelenaward'1993gekregen. AH krijgt de prijs vanwege 'de meer dan normale inspanning om de klant een zo vers mogelijk produkt in de winkels aan te bieden', aidus het juryrapport. Vanaf heden zullen de potten van alle soorten AH Pindakaas en AH Pasta worden voorzien van een 'tagged. Dit is een beschermlaagje dat op de boven- kant van de pot, onder het deksel, is aan- gebracht. Om bij de inhoud te kunnen, moet het beschermlaagje worden ver- wijderd. De 'tagger' biedt een extra ga- rantie voor optimale hygiene. Ideaal om bij het televisie kijken op te eten zijn de AH Diepvries- maaltijden (bijvoorbeeld de Steen- oven Pizza Treformaggi). Kijken en eten tegelijk gaat ook prima met een complete maaltijd van Struik (bijvoorbeeld hamburger met kidney- bonen). Miracoli Italiaanse maaltij den (bijvoorbeeld Spaghetti Proven- zale) is klaar voor gebruik in een hand- omdraai. Met Knorr wereldgerechten (bijvoorbeeld Taco, bestaande uit tacoschelpen, zakje kruidenmix en sauspoeder) zet u scherpe tijden neer! Voor een heerlijke Hollandse pot bij een spannende race kunt u kiezen uit de stamppotten van Maggi (bijvoor beeld boerenkoolstamppot). In de dweilpauze prepareert u de maaltijd. AH Voor- gebakken broodjes (bijvoorbeeld shoarma- broodjes, pak 6 stuks of hamburgerbroodjes, pak 4 stuks of kaas uienstokbrood, per 2 stuks verpakt). Zet de stopwatch er maar bij: Honigschotels (bijvoor beeld nasischotel) zijn goed voor een wereld- record. U wilt een snel- le maaltijd op topni- veau? AH Huistraiteur (bijvoorbeeld Quiche Lorraine) smaakt extra lekker met een glas rode AH Huiswijn erbij. Voor het geval u het koud krijgt van al die Olympische winterbeel- den, komt een kop dampende soep als geroepen. AH Soep in blik (bij voorbeeld erwtensoep) kunt u dan maar beter in huis hebben. AH KLANTENKRANT

Allerhande | 1994 | | pagina 71