FEBRUARI. VAN HET JAAR. DE HEETSTE MAAND op van -40° C. En omdat Eigenlijk is februari helemaal niet de heetste maand van het jaar. Het is een echte blauw bek-maand. Wie kent er niet de beelden van kleumende dans mariekes en onderkoelde elf- stedenrijders? In Nederland pro- beren we dan ook van alles om Zo kijken ze in China helemaal niet vreemd je het dan echt niet redt op een kommetje Een stevig partijtje zoenen op rijstwijn, zit er maar e6n ding Valentijnsdag. Een lang weekend op: heter eten. Beetje sambal tropisch zwemparadijs. Maar het erbij. Een Oosterse wijsheid, die blijft behelpen. Want het beste navolging verdient in Nederland. wapen tegen kou komt uit het Zodat het toch nog warm te blijven. Met camaval Verre Oosten. Waar het soms in een lekker dik berekostuum. kouder is dan u denkt. de heetste maand van het jaar wordt. Thuis is waar Unox is. Gehakt met zoetzurefaprikasaus (4 personen) 300 g. Kerrie-kokosgehakt met prei (4 personen) 500 g. prei schoonmakcn en in dunne ringen j gehakt mengen met 1 ei, 3 el. beschuitkruim, mespuntje sambal en snijden. 200 g. oesterzwammen in repen snijden. In em wok of een braadpan 2 el. olie verhitten. J: 3/4 zakje nasikruiden van 25 g. Hiervan 4 platle schijven Hierin 400 g. mager gehakt met een vork al roerend en prakkend in 5 min. gaarbakken. vormen. Deze hi 25 g. boter/margarine goudbruin m gaar bakken. Prei en oesterauammen 5 min. meebakken. 50 g. santen (geconcen- dLWv 1 ui snipperen en 1 groene paprika in reepjes snijden. De ui en de paprika in 1 el. boter/margarine treerde kokosmelk) en een blik Unox Kerriesaus toevoegen. Al .e. -jga -Ii 5 min. zachtjes bakken. Een blik Unox Zoetxure saus toevoegen en al roerende verwarmen. 2 el. roerende verwarmen. Op smaak brengen met bijvoorbeeld em mes- koffieroom erdoor roeren. Gehaktschijven op 4 borden leggen en de saus erover scheppm. lunoxl punije sambal. 2 el. geroosterd amandelschaafsel erover slrooien.

Allerhande | 1994 | | pagina 64